2016. 12. 10. szombat - Judit 0°C | 9°C

Hetedhét flúgos futam: UTC-Dunakeszi 7-7

A férfi futsal NB I hatodik fordulójában egy újonc, ám nagy terveket szövögető csapatot fogadott hétfőn 19 órától az újszegedi sportcsarnokban az UTC Futsal Team.

UTC Futsal Team-Dunakeszi 7-7 (2-3)

Férfi futsal NB I, 6. forduló. Szeged, újszegedi sportcsarnok, 200 néző. Vezette: Kömpf, Futó.
UTC FT: Tombácz – Bullás, Hegyesi, Dürgő, Bilics. Csere: Szűcs D., Ondrejó, Juhász I., Berndt, Pataki, Lázár. Edző: Brinszky Adrián.
Dunakeszi: Hegedűs – Kun, Sáfár, Takács M., Kovács I. Csere: Fekete R., Szabó T., Bota, Szíjjártó, Tóth K. Edző: Fehér Zsolt.
Gólszerzők: Ondrejó (5.), Dürgő (14., 40.), Juhász I. (31.), Tombácz (33.), Sáfár (33., öngól), Berndt (36.), ill. Sáfár (11.), Takács M. (13.), Kun (17., 22.), Kovács I. (23., 40.), Fekete (39.).

Flúgos futam volt, amelynek a vége: 7-7.

Nem bírt az UTC a Dunakeszivel. Fotó: Karnok Csaba (képgaléria)

40. perc:
7-7, Kovács I. Megint embefór, amelynek végén Kovács I. fejezi be a ziccert, 7-7.

40. perc: 7-6, Dürgő. Több faultot is hiányolnak a vendégek - elfelejtették az első félidő elmaradt hatosát -, Dürgő eközben spiccel kilövi a jobb alsót, 7-6.

39. perc: 6-6, Fekete. Végigjátsszák az emberfórt, és Fekete a rövidbe lő, 6-6.

39. perc: Bullás megint ellövi a kapu előtt keresztbe. 5 a 4 ellen a vendégek.

38. perc: Hegyesi szemben a kapussal, de lábon lövi.

37. perc: Fekete melléhelyez, ziccer volt. Juhász fordulásból, mellé. Dürgő sarokkal, hej, ha bemegy, micsoda gól!

36. perc: 6-5, Berndt. Szűcs ellőtte, Benrdt belekapott, 6-5.

36. perc: Ondrejó a kapu előtt, de nem tud Berndt lövésébe belekapni. Sáfár messziről mellé.

35. perc: sorban szegedi blokkok. Megvan az ötödik hazai fault is.

34. perc: faultban 4:3 ide.

33. perc: 5-5, Sáfár (öngól). Bullás a hosszút passzolja, Sáfár beleér, öngól, 5-5.

33. perc: Kovács I. sárgát kap, Bullás pedig föléhelyez.

33. perc: 4-5, Tombácz. A hazai kapus felszed egy labdát a hatoson belül, majd fektetett rüszttel az üres kapuba lő, 4-5.

32. perc: Ondrejó visszahúzza ellenfelét - sárga.

31. perc: 3-5, Juhász I. Ilyet már láttunk Juhásztól, aki a visszatalpalt labdát a jobb felsőbe bikázta, 3-5.

30. perc:
most már Tombácz minden támadást elkísér. Ondrejó trükköz, végül mellépörget.

29. perc: Szűcs D. fölétüzel a hatosról.

28. perc: Fekete eltalálja a jobb kapufát.

27. perc: Fekete szövegel, sárga a jutalma. 2:2 a fault.

26. perc: ígéretes kontra lenne, de Berndt labdavezetése hibás.

25. perc: Tombácz fenn, beszorul a Dunakeszi, de nincs lövés.

24. perc: faultban 1:2. Bilics lő, védés. Dürgő lő, mellé. Bullás lő, mellé.

23. perc: 2-5, Kovács I. Kun kicselezi Tombáczot, kisodródik, ám jól passzol, Kovács I. pedig a jobb aslóba pörget, 2-5.

22. perc: 2-4, Kun. Klasszikus felpassz, lehúzás, Kun pedig a kilencesről kilövi a jobb alsót, 2-4.

21. perc: megint kellett egy kicsit várni a vendégekre, de végre itt vannak!Hegyesi helyzetben, ám szerencsétlenül pattan a labda.

Hektikus meccs, amelyen vezetett az UTC, ám a szünetben a vendégek állnak jobban - egy hazai hatos elmaradt.

20. perc:
Fekete húz egyet a labdán, ballal lő, Tombácz véd.

19. perc: Fekete lefordult, Tombácz a helyén. Hegyesi ballal lő, fölé. Takács berohan zöld megkülönböztetőben - sárga.

18. perc: Kun kétszer lőtt, Tombácz kétszer védett. Előtte sárgát kapott reklamálásért.

17. perc: 2-3, Kun. Kun kezelt - rápattant a hatoson belül -, nem fújtak, Kun pedig a másik kapunál spiccel gólt lőtt, 2-3.

16. perc: Hegyesi ziccerben a kapus kezét találja el. Az ötödik hazai fault, 5:4. Vigyázni kell.

15. perc: Bulllás lőtte kapu előtt keresztbe a labdát, Hegyesi sarkazott, kapufa.

14. perc: 2-2, Dürgő. Labdaszerzés után Dürgő a bal kapufa mellé helyezett, 2-2.

13. perc: 1-2, Takács M. Sarokrúgással felérő szabadrúgás után Sáfár meglőtte a hosszú kapufát, Takács beleért, 1-2.

13. perc: vendég időkérés. Fault, 3:4. Máris 4:4.

12. perc: faultban 3:3. Kun lő, Tombácz bravúrral véd.

11. perc: 1-1, Sáfár. Nagyszerű egyéni alakítás: előbb bőr, majd spiccel a jobb alsó, Sáfár egyenlített, 1-1.

11. perc: Tombácz lábbal védi Takács futtából ellőtt labdáját.

10. perc:
eseménytelen perc.

9. perc: Dürgő ígéretes passzt kap Hegyesitől, ám egy icipicit hosszú a labda. 2:2 faultban - Bilics rúgja meg Szijjártót.

8. perc: Sáfár teszteli Tombáczot, a hazai kapus a helyén. Pályán először Szijjártó.

7. perc: faultban 2:1 oda, Kun kap sárgát lerántásért. Bilics bátor, de messze mellémegy a labda - oldalberúgás.

6. perc: az első hazai fault, 1:1.

5. perc: 1-0, Ondrejó. A talppal visszapasszolt labdát Ondrejó a jobb kapufára lőtte, amely onnan a hálóba pattant, 1-0.

5. perc: Takács Tombáczcal szemben, a vendég veszít.

4. perc: Juhász lő, sarokrúgás.

3. perc: Dürgő megint, most sarokrúgás lett. Az első fault a vendégeké. Bullás lövését védte Hegedűs.

2. perc: az első lövés Bilicstől - messze nem jó. Dürgő-ziccer, de melléemel a hatosról. Hegyesi zseniális volt: cselezett és passzolt.

1. perc: nohát nem jött össze a 19.20, helyette 19.28-kor indult útjára a labda. Egy rossz vendégindítás, egy rossz Bullás-átvétel.

Apró csúszás lesz, mert a Dunakeszi csapatának egyik csoportja közlekedési problémák miatt nem sokkal ezelőtt érkezett meg Szegedre. A vendégek keretében nincs Vincze Ottó, viszont ott van Szijjártó Péter külügyi és külgazdasági ügyekért felelős államtitkár. Kezdés 19.20-kor.

Korábban:

Brinszky Adrián együttese azt a Dunakeszit látja vendégül, amelynek keretében helyet kaphat a külügyi és külgazdasági ügyekért felelős államtitkár, Szijjártó Péter, az egykori Fradi-kedvenc, Vincze Ottó, illetve a sportágban ismert játékosok közül Bita, Sáfár, Csopaki, Tóth Gy. A vendégek dolgát nehezítheti, hogy két meghatározó játékosukat, Temesit és Varga Cs.-t az előző fordulóban kiállították, előbbi két-, utóbbi egymeccses eltiltást kapott.

Az UTC FT hazai pályán eddig hibátlan, hiszen előbb a Nagykátát, majd a Rákosmentét is legyőzte. A szurkolók ezúttal is a sikerben bíznak, ám ez nem lesz egyszerű a markáns Dunakeszi ellen. Fülöp és Végh eltiltása még nem járt le, Kerepeczki pedig sérült, így rájuk nem számíthat a szakvezetés.

Megye III.: a hazaiak fábiánsebestyén II. elleni összecsapása 14–1-nél félbeszakadt

A megyei III. osztályú labdarúgó-bajnokság négy csoportjában a kilencedik fordulót rendezték. Tovább olvasom