Délmagyar logó

2016. 12. 08. csütörtök - Mária -5°C | 3°C

Hétvégi sportműsor

Péntek

Kézilabda
Edzőmérkőzés, nők: SZKKSE–HNKC SE, Szeged-Kiskundorozsma, Orczy-sportcsarnok, 16.30.

Kosárlabda

NB II, férfiak: Szentesi KK–Gyulai Color, Szentes, Dr. Papp László-sportcsarnok, 19.

Küzdősport

Utcai harcosok viadala, újszegedi sportcsarnok, 18.

Szombat


Asztalitenisz

Extraliga, férfiak: Floratom-Szeged AC–Celldömölk, Újszeged, Móricz Terem, 10.
NB I/B, nők: Makói SVSE–Vecsés, Makó, Kálvin téri iskola tornaterme, 11.
NB II, férfiak: Makói SVSE–Kiskunfélegyháza, Makó, Kálvin téri iskola tornaterme, 11.

Kézilabda

Teremkézilabda-kupa újszegedi sportcsarnok, 10.

Kispályás labdarúgás

Téli-kupa, városi kispályás labdarúgótorna, Szeged, Etelka sori munkacsarnok, 8.
Téli-kupa, kispályás városi bajnokság, Vásárhely, Hódtói Sportcsarnok, 8.
Farsangi teremlabdarúgó-torna, Szentes, Dr. Papp László-sportcsarnok, 8.

Labdarúgás

Tisza Volán SC-Szeviép–Algyő SK, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, műfüves pálya, 10.

Súlyemelés

Csongrád megye egyéni bajnoksága, Szeged, Etelka sori Lelkesedés edzőterem, 10.30 és 15.

Teke

Területi egyéni bajnokság, újszegedi teke- és bowlingcentrum, 9.
Vízilabda
OB I, férfiak: Szeged Beton VE–OSC-Kaposvár, újszegedi sportuszoda, 17.

Vasárnap


Kézilabda

Teremkézilabda-kupa, újszegedi sportcsarnok, 8.30.

Kispályás labdarúgás

Téli-kupa, kispályás városi bajnokság, Vásárhely, Hódtói Sportcsarnok, 8.
Farsangi teremlabdarúgó-torna, Szentes, Dr. Papp László-sportcsarnok, 8.

Kosárlabda
NB I A csoport, nők: Szeviép-Szeged–Szolnoki NKK, újszegedi sportcsarnok, 18; juniorok, 15.30.
NB II, nők: HLKK–MEAFC, Hódmezővásárhely, SZTE Mg. Főiskola tornaterme, 15.
Országos gyermek kosárlabda-bajnokság, Szeged, Etelka sori munkacsarnok, 10.

Labdarúgás

Téli-kupa műfüves labdarúgótorna, 3. forduló, 10 óra: Algyő–Tisza Volán U19, 12 óra: Tápé–Gyálarét, 14 óra: Szegedi VSE–Mórahalom. A mérkőzéseket Szegeden, a Felső Tisza-parti stadion műfüves labdarúgópályán bonyolítják le.

Sakk

NB I: Makói SVSE I.–Hajdúböszörmény, Makó, sakkcentrum (Szent János tér 19/a), 11.
NB II: Makói SVSE II.–Kecskeméti Tákisz, Makó, sakkcentrum (Szent János tér 19/a), 10.

Teke

Területi egyéni bajnokság, újszegedi teke- és bowlingcentrum, 9.

Hétfő


Futsal

NB I: Legrand-Szentes–Berettyóújfalu, Szentes, Dr. Papp László-sportcsarnok, 20. Első Beton Szeged–Siklós, újszegedi sportcsarnok, 19.
Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Egyénileg a jók között a szeviépesek

A Szeviép-Szeged női kosárlabdacsapata felemás szezont tudhat maga mögött. A Magyar Kupában a… Tovább olvasom