Délmagyar logó

2017. 09. 22. péntek - Móric 11°C | 17°C Még több cikk.

Hétvégi sportműsor

Péntek

Kosárlabda

NB II, férfiak: 2F Szedeák–Szentesi KK, Szeged, a Tarján IV. csarnoka, 20. SZTE-Szedeák–Békéscsabai KK, Szeged, Ságvári-csarnok, 19.

Szombat


Asztalitenisz
Extraliga, férfiak: Floratom Szeged AC–PTE-PEAC, újszegedi Móricz Terem, 11.
NB II, férfiak: Szentesi Kinizsi–Gyulai Asztalitenisz Klub, Szentes, Dr. Papp László-sportcsarnok, 11.

Kézilabda

NB II, férfiak: Szentesi Kinizsi–Újkígyós, Szentes, Dr. Papp László-sportcsarnok, 17; ifjúságiak, 15.

Kispályás labdarúgás

Kék Mókus-kupa, Szeged, Etelka sori munkacsarnok, 8.
VII. Téli-kupa, Makó, városi sportcsarnok, 9.
5. téli teremlabdarúgó-bajnokság, Csongrád, Sághy-csarnok, 15.30.
IX. Hansági-kupa teremlabdarúgó-torna, Szeged, Fodor-csarnok, 8.

Kosárlabda

Országos gyermektorna, Vásárhely, Hódtói Sportcsarnok, 9.

Labdarúgás
Legenda-kupa: Mártély–Sándorfalva II., Mártély, 13.30.

Sakk

XII. nyílt sakk falubajnokság, deszki sportcsarnok, 9.

Úszás

Szeged-kupa úszóverseny, újszegedi sportuszoda, 9.

Vízilabda

OB I/B, férfiak: HVSC–Egri Vízmű, Vásárhely, fedett uszoda, 11.
OB I/B-s női bajnoki forduló, Újszeged, SZUE, 11 (a házigazda Universitas Szeged mérkőzéseinek kezdési időpontja: 11.15 és 14.45).

Vasárnap


Asztalitenisz

Mikulás-kupa asztalitenisz-verseny diákoknak, Szeged, Trióda Pingpongcentrum, ATSK Terem (Csillag tér), 9.

Cselgáncs

Felnőtt I. osztályú csapatbajnokság, újszegedi sportcsarnok, 16.

Jégkorong

Ifjúsági bajnoki mérkőzés: Tisza Volán SC–MAC Interfruct, szegedi műjégpálya, 15.

Kézilabda

Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, első mérkőzés: Pick Szeged–Balonmano Valladolid (spanyol), újszegedi sportcsarnok, 13.
NB I/B, nők: SZKKSE–Gyula, Szeged-Kiskundorozsma, Orczy-sportcsarnok, 16; ifjúságiak, 18.

Kispályás labdarúgás

Kék Mókus-kupa, Szeged, Etelka sori munkacsarnok, 8.
5. téli teremlabdarúgó-bajnokság, Csongrád, Sághy-csarnok, 15.30.
IX. Hansági-kupa teremlabdarúgó-torna, Szeged, Fodor-csarnok, 8.

Kosárlabda

NB II, férfiak: Vásárhelyi Kosársuli II.–Nagykőrös, Vásárhely, Hódtói Sportcsarnok, 17.

Labdarúgás

Legenda-kupa: Komlósi Baktó–Ópusztaszer, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, 13.30. Bezo-Szeged–Baktó-Épker, Szeged, Felső Tisza-parti stadion (műfüves pálya), 13.

Sakk

NB I: Makói SVSE–Edelény, Makó, Sakkcentrum, 10.
NB II: Makói SVSE II.–Szegedi Maróczi II., Makó, Sakkcentrum, 10.

Vízilabda

Utánpótlás-bajnokság: SZVPS–Honvéd hármas torna, újszegedi sportuszoda, 10.30.

Hétfő


Futsal

NB I: Első Beton Szeged–Berettyóújfalu, újszegedi sportcsarnok, 19.
NB II: Universitas Szeged–Rubeola FC Csömör II., újszegedi sportcsarnok, 20.30.

hirdetés

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Leblokkolt a Beton Genovában

A férfi vízilabda LEN-kupa-nyolcaddöntőjének első mérkőzésén a gyenge teljesítményt nyújtó Szeged… Tovább olvasom