Délmagyar logó

2016. 12. 08. csütörtök - Mária -5°C | 3°C

Hétvégi sportműsor

Péntek

Evezés

A Csongrádi Vízügyi SE 25 éves születésnapi rendezvénye, Csongrád, Síp Utcai Általános Iskola, 15.30.

Kosárlabda

NB II, férfiak: SZTE-Szedeák–Sportcsarnok SE, Szeged, Ságvári-csarnok, 19.

Teke

Ferroép-kupa WNBA-NBC A kategóriás nemzetközi teke világranglista-verseny, újszegedi teke- és bowlingcentrum, 11.05.

Szombat


Asztalitenisz
A DKTM-liga küzdelmei, újszegedi Móricz-terem, 9.

Evezés

A Csongrádi Vízügyi SE 25 éves születésnapi rendezvénye, Csongrád, Síp Utcai Általános Iskola, 9.

Kézilabda

Teremkézilabda-kupa, 1. forduló, újszegedi sportcsarnok, 10.

Kispályás labdarúgás

Téli-kupa, Vásárhely, Hódtói Sportcsarnok, 8.
Hungerit-kupa, 5. forduló, Szentes, Dr. Papp László-sportcsarnok, 8.
Újév-kupa, Szeged, Topolya sori sportcsarnok, 9.10; döntő, 18.20.

Kosárlabda

NB I A csoport, férfiak: Bodrogi Bau-Vásárhelyi Kosársuli–Atomerőmű SE, Vásárhely, Hódtói Sportcsarnok, 18; juniorok, 15.15.

Röplabda

NB I-es ligabajnokság, alapszakasz, II. kör, férfiak: Starcopy-Szeged–Dabasi RC, újszegedi sportcsarnok, 16; juniorok, 17.30.

Teke

Ferroép-kupa WNBA-NBC A kategóriás nemzetközi férfi teke világranglista-verseny, újszegedi teke- és bowlingcentrum, 8.30, négyes döntő: 17.30.

Vízilabda

Gyermek vidékbajnokság, 1995-ös korosztály, újszegedi sportuszoda, 9.

Vasárnap


Asztalitenisz

Amatőr Top12 bajnokság, Szeged, Trióda pingpongcentrum, ATSK-terem (Csillag tér), 10.
A DKTM-liga küzdelmei, újszegedi Móricz-terem, 9.

Biliárd

Jótékonysági biliárdverseny, Szeged, Szeged Plaza, Memphis Cafe, 14.

Jégkorong

Ifjúsági bajnoki mérkőzés: Tisza Volán SC–MAC, szegedi műjégpálya, 15.

Kézilabda

Teremkézilabda-kupa, 1. forduló, újszegedi sportcsarnok, 8.30.
Országos serdülőbajnokság, lányok: KSZSE Szeged–Túrkeve, Szeged, Etelka sori munkacsarnok, 15.

Kispályás labdarúgás

Téli-kupa, Vásárhely, Hódtói Sportcsarnok, 8.
Hungerit-kupa, 6. forduló, Szentes, Dr. Papp László-sportcsarnok, 8.

Kosárlabda

NB II, férfiak: Bodrogi Bau-Vásárhelyi Kosársuli II.–Békés, Vásárhely, Hódtói Sportcsarnok, 17.

Teke

Nemzetközi felkészülési mérkőzés: Ferroép-Szeged–Podbrezova (szlovák), újszegedi teke- és bowlingcentrum, 10.

Vízilabda

OB I, férfiak: Legrand-Szentesi VK–Szeged Beton VE, Szentes, ligeti uszoda, 18.
Gyermek vidékbajnokság, 1995-ös korosztály, újszegedi sportuszoda, 9.

Hétfő


Futsal

NB I: Legrand-MetalCom-Szentes–Aramis, Szentes, dr. Papp László-sportcsarnok, 20.
Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Koltit barátok várják

Szombaton 18 órától Hódmezővásárhelyen a Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli gárdája a bajnoki címvédő… Tovább olvasom