Délmagyar logó

2017. 06. 28. szerda - Levente, Irén 22°C | 35°C Még több cikk.

Hétvégi sportműsor

Szombat

Asztalitenisz
NB I, nők: ATSK Szeged–Miskolci Tanoda SE, Szeged, Trióda Pingpongcentrum, ATSK-terem (Csillag tér), 10.
NB II, férfiak: Szentesi Kinizsi–ATSK Szeged, Szentes, Dr. Papp László-sportcsarnok, 15.
Az ATSK Szeged nyílt napja, Szeged, Trióda Pingpong Centrum, ATSK-terem (Csillag tér), 14.

Kézilabda

NB I, nők: HNKC SE–Kiskunhalasi NKSE, Vásárhely, Hódtói Sportcsarnok, 18; ifjúságiak, 16. Németh Toll Makó–Békéscsabai ENK, Makó, városi sportcsarnok, 18; ifjúságiak, 16.
50. Teremkézilabda-kupa, újszegedi sportcsarnok, 10.

Kispályás labdarúgás

Veterán-kupa, az 50+ korosztálynak, Szeged, Etelka sori munkacsarnok, 8.
A szegedi fociért kupa, Szeged, Piarista-csarnok, 9.
Téli-kupa, Vásárhely, Hódtói Sportcsarnok, 8.
HSZATÁK-kupa gyermek labdarúgótorna, Szentes, Dr. Papp László-sportcsarnok, 8.

Szabadidősport

Lépj jégre a Cégregiszterrel!, szegedi műjégpálya, 14.30.
Kötélugrógála, Mórahalom, Aranyszöm Rendezvényház, 17.

Ülőröplabda

Verba László-emléktorna, Szeged, Topolya sori sportcsarnok, 10.

Vízilabda

Gyermek vidékbajnokság, az 1994-es korosztálynak, újszegedi sportuszoda, 9.

Vasárnap


Asztalitenisz

M és T-kupa amatőr ranglistaverseny, Szeged, Trióda Pingpongcentrum, ATSK-terem (Csillag tér), 10.

Jégkorong
Ifjúsági bajnoki mérkőzés: Tisza Volán SC–UTE, szegedi műjégpálya, 15.

Kézilabda
50. teremkézilabda-kupa, újszegedi sportcsarnok, 8.30.

Kispályás labdarúgás
Veterán-kupa, az 50+ korosztálynak, Szeged, Etelka sori munkacsarnok, 8.
IV. Uhlsport megyei szuperkupa, Szeged, Topolya sor, 7.30.
Téli-kupa, Vásárhely, Hódtói Sportcsarnok, 8.
Hungerit-kupa, Szentes, Dr. Papp László-sportcsarnok, 8.

Kosárlabda

NB I A csoport, férfiak: Bodrogi Bau-Vásárhelyi Kosársuli–Zalakerámia-ZTE KK, Vásárhely, Hódtói Sportcsarnok, 18, juniorok, 15.15.

Labdarúgás

Előkészületi mérkőzés: HFC–Makó FC, Vásárhely, városi stadion, 14.

Röplabda

NB I-es ligabajnokság, nők, alapszakasz második köre a 9–16. helyért: Szegedi DRE-Radnóti–Angyalföldi DRC, Szeged, Radnóti-csarnok, 14.

Vízilabda
Gyermek vidékbajnokság, az 1994-es korosztálynak, újszegedi sportuszoda, 9.

Hétfő


Futsal

NB I: Első Beton Szeged–Legrand-MetalCom-Szentes, újszegedi sportcsarnok, 19.
NB II: Universitas–Dupont FC, újszegedi sportcsarnok, 20.30.

hirdetés

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

A végeredmény csalóka

Győzelemmel kezdte a középdöntőt a németországi férfi kézilabda-világbajnokságon a magyar… Tovább olvasom