Délmagyar logó

2017. 10. 20. péntek - Vendel 9°C | 24°C Még több cikk.

Hétvégi sportműsor

Péntek

Asztalitenisz

Diákolimpia, újszegedi Móricz-terem, 9.

Kézilabda

Előkészületi mérkőzés: Pick Szeged–Vardar Szkopje (macedón), újszegedi sportcsarnok, 16.30.

Kosárlabda

NB II, férfiak: 2F Szedeák–Békéscsabai KK, Szeged, Tarján IV. csarnoka, 20. Szentesi KK–
Békés, Szentes, Dr. Papp László-sportcsarnok, 20.

Szombat

Bowling

NB I-es csapatbajnokság: T-Comfort Diablo Szeged–Pin Devils Budapest, 10. T-Comfort Diablo Szeged–Pin Rabbits Budapest, 13.30. Mindkét találkozót az újszegedi teke- és bowlingcentrumban rendezik meg.

Gyorskorcsolya
Rövid pályás nyílt vidékbajnokság és 5. Tisza VSI-kupa, szegedi műjégpálya, 9.

Kézilabda

50. Teremkézilabda-kupa, újszegedi sportcsarnok, 10.
Téli-kupa férfi kézilabdatorna a Honvéd Bercsényi SE szervezésében, Vásárhely, Hódtói Sportcsarnok, 8.
Serdülő bajnoki mérkőzés, lányok: KSZSE–Makó, Szeged, Etelka sori munkacsarnok, 17.

Kispályás labdarúgás

Téli-kupa, Vásárhely, Hódtói Sportcsarnok, 14.
Hungerit-kupa, Szentes, Dr. Papp László-sportcsarnok, 8.

Kosárlabda

NB II, nők: HLKK–Sportcsarnok SE Mezőberény, Vásárhely, SZTE Mg. Főiskola tornaterme, 11.
Országos gyermek kosárlabda-bajnokság, Szeged, Etelka sori munkacsarnok, 10.

Labdarúgás

Előkészületi mérkőzések: Tisza Volán SC-Szeviép–HFC, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, műfüves pálya, 11. Mindszent–Csongrádi Tiszapart SE, MIndszent, 11.

Röplabda

NB I-es ligabajnokság, alapszakasz II. fordulója, férfiak: Starcopy-Szeged–Debrecen, újszegedi sportcsarnok, 16; juniorok, kb. 17.30.

Teke

Szuperliga, férfiak: Ferroép-Szeged–Sopron, újszegedi teke- és bowlingcentrum, 13; ifjúságiak, 12.

Vízilabda

Komjádi-kupa, vásárhelyi fedett uszoda: Pécs–MAFC, 10; HVSC–MAFC, 11.15, HVSC–Pécs, 14.

Vasárnap


Gyorskorcsolya

Rövid pályás nyílt vidékbajnokság és 5. Tisza VSI-kupa, szegedi műjégpálya, 9.

Kézilabda

50. Teremkézilabda-kupa, újszegedi sportcsarnok, 8.30.

Kispályás labdarúgás

Téli-kupa, Vásárhely, Hódtói Sportcsarnok, 8.
Hungerit-kupa, Szentes, Dr. Papp László-sportcsarnok, 15.

Kosárlabda

NB II, férfiak: Bodrogi Bau-Vásárhelyi Kosársuli II.–Szolnoki Főiskola, Vásárhely, Hódtói Sportcsarnok, 17.

Labdarúgás

Előkészületi mérkőzés: Tisza Volán SC-Szeviép–Újszentiván, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, műfüves pálya, 11.

Röplabda

NB I-es ligabajnokság, alapszakasz II. fordulója, nők: Szegedi-DRE-Radnóti–MÁV Előre, Szeged, Radnóti-csarnok, 14.

Vízilabda

Komjádi-kupa, vásárhelyi fedett uszoda: Domino-BHSE–Pécs, 10.30; Domino-BHSE–HVSC, 11.45.

Hétfő


Futsal

NB I: Legrand-MetalCom-Szentes–Kanárik, Szentes, Dr. Papp László-sportcsarnok, 20.
NB II: Universitas Szeged–Fáklya SE, újszegedi sportcsarnok, 19.

hirdetés

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Djukics félti a kézilabda jövőjét

Dragan Djukics nagy kedvencnek számított Szegeden. Jelenleg a svájci válogatott szövetségi… Tovább olvasom