Délmagyar logó

2018. 06. 19. kedd - Gyárfás 18°C | 27°C Még több cikk.

Hétvégi sportműsor

Péntek

Szabadidősport

Szegedi óvodák jégfesztiválja, szegedi műjégpálya, 13.30.

Szombat


Jégkorong

OB II: Tisza Volán SC–Hargita, szegedi műjégpálya, 15.

Kézilabda
NB I, férfiak: Pick Szeged–PLER-Airport KC, újszegedi sportcsarnok, 17; ifjúságiak, 15. Nők: HNKC SE–Vasas Invitel, Vásárhely, Hódtói Sportcsarnok, 18; ifjúságiak, 16. Németh Toll Makó–Kőbánya-Spartacus, Makó, városi sportcsarnok, 18; ifjúságiak, 16.
Csongrád megyei bajnokság, férfiak: Honvéd-Bercsényi–Algyő, Vásárhely, Hódtói Sportcsarnok, 10.
Serdülő bajnoki mérkőzés: KSZSE–Miskolc, Szeged, Etelka sori munkacsarnok, 10.
Tavasz-kupa fiú és lány kézilabdatorna, III. korcsoport, 9; IV. korcsoport, 13. Az eseményt Szentesen a Dr. Papp László-sportcsarnokban rendezik meg.

Kispályás labdarúgás

Téli-kupa kispályás labdarúgótorna, Vásárhely, Hódtói Sportcsarnok, 11.30.

Kosárlabda

NB I A csoport, nők: Szeviép-Szeged–Atomerőmű KSC Szekszárd, újszegedi sportcsarnok, 19.15.
NB II, nők: HLKK–Kiskunfélegyházi KC, Vásárhely, SZTE Mg. Főiskola tornaterme, 18.
NB I A csoportos juniormérkőzés, nők: Szeviép-Szeged–Atomerőmű KSC Szekszárd, Szeged, Etelka sori munkacsarnok, 16.15.

Labdarúgás

NB III: Algyő SK–Kiskunfélegyháza, Algyő, 14.30.
Utánpótlás-bajnokságok: Tisza Volán SC–Túrkeve, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, U17, 13; U19, 15. Makó FC–Kecskemét, Makó, Maros-parti MAK-pálya, U17, 11; U19, 13.
Dr. Reményik László labdarúgó utánpótlás emléktorna, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, 9.

Röplabda

NB I-es ligabajnokság, alapszakasz második köre a 9–16. helyért, nők: Szegedi DRE-Radnóti–Szombathely, Szeged, Radnóti-sportcsarnok, 16.

Vasárnap


Asztalitenisz

Extraliga, férfiak: Floratom Szeged AC–Kecskeméti Spartacus, újszegedi egykori Móricz-terem, 11.
NB I, nők: Makói SVSE–Nyíregyháza, Makó, Kálvin téri iskola, 11. Férfiak: Floratom Szeged AC II.–Szolnoki Tisza, újszegedi egykori Móricz-terem, 14.
NB II, férfiak: Szentesi Kinizsi–Békés, Dr. Papp László-sportcsarnok, 11.

Jégkorong
Kölyökmérkőzés: Tisza Volán SC–Alba Volán, szegedi műjégpálya, 11.30.

Kézilabda

NB I/B, férfiak: Makó KC–Csömör KSK, Makó, városi sportcsarnok, 17; ifjúságiak, 15. Nők: SZKKSE-Algyő–Füzesabony, Szeged-Kiskundorozsma, Orczy-sportcsarnok, 16; ifjúságiak, 18.
NB II, délkeleti csoport, nők: Kisteleki KK–Domaszéki SK, kisteleki városi sportcsarnok, 11; ifjúságiak, 13.
Csongrád megyei bajnokság, nők: KSZSE–Szentesi Kinizsi, Szeged, Etelka sori munkacsarnok, 17.

Kosárlabda
NB I A csoport, férfiak: Bodrogi Bau-Vásárhelyi Kosársuli–Falco KC Szombathely, Vásárhely, Hódtói Sportcsarnok, 18; juniorok, 15.15.

Labdarúgás
NB II: Makó FC–Jászberény, Makó, Erdei Ferenc téri sporttelep, 14.30.
NB III: Csongrádi Tiszapart SE–Túrkeve VSE, Csongrád, 14.30. Hódmezővásárhelyi FC–Örkény SE, Vásárhely, városi stadion, 14.30.
Utánpótlás-bajnokságok: FC Fortuna–Orosháza, Domaszék, U17, 11; U19, 13. Csongrádi Tiszapart SE–Kiskunfélegyháza, Csongrád, U17, 11; U19, 9.
Dr. Reményik László labdarúgó utánpótlás emléktorna, Szeged, Felső Tisza-parti stadion, 9.

Úszás
Pedagógus-kupa országos úszóverseny, Szentes, ligeti uszoda, 11.

hirdetés

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Baksa nem utazik

Kemény Dénes szövetségi kapitány tizenkilenc fős bő keretéből megnevezte azt a tizenhárom játékost,… Tovább olvasom