Délmagyar logó

2017. 01. 23. hétfő - Zelma, Rajmund -8°C | 4°C Még több cikk.

Hétvégi sportműsor

Péntek

vízilabda

Komjádi-kupa, férfiak: HVSC–Szeged Vízipóló Suli, Vásárhely, városi sportuszoda, 19.

Szombat

asztalitenisz

NB III, férfiak: Szentesi Kinizsi–Jászberény, Szentes, Dr. Papp László-sportcsarnok, 11.

kézilabda

Budapest Bank férfiliga: Pick Szeged–Mezőkövesd, újszegedi sportcsarnok, 17.
NB I/B, nők: Szeged-Kiskundorozsma-Algyő–Gyula, Kiskundorozsma, Orczy-sportcsarnok, 16.
NB II, nők: Domaszék–Makó, Domaszék, 11 (ifik: 13).

kispályás labdarúgás

Adidas Kék Mókus-kupa, Szeged, Déri tornacsarnok és Etelka sori sportcsarnok, 9.
Hungerit-kupa városi bajnokság, Szentes, Dr. Papp László-sportcsarnok, 14.

kosárlabda

NB I, A csoport: Szeviép-Szeged–Cegléd, újszegedi sportcsarnok, 19.15.
Utánpótlástorna, Hódmezővásárhely, Hódtói Sportcsarnok, 9.

vízilabda

Magyar kupa, férfiak, újszegedi sportuszoda: Pécs–Szolnok, 13, Szeged Beton– Pécs, 16, Szolnok–Szeged Beton, 19.
OB I/B, férfiak: HVSC–Egri Vízmű, Hódmezővásárhely, városi sportuszoda, 11.

Vasárnap

futsal

NB I, nők: Szentesi FSC–Miskolc, Szentes, Dr. Papp László-sportcsarnok, 16.

kézilabda

NB II, nők: Kistelek–Túrkeve, Kistelek, városi sportcsarnok, 11 (ifik: 13).
Megyei bajnokság, nők: ÖTYE–KSZSE, Hódmezővásárhely, Hódtói Sportcsarnok, 14.30.

kispályás labdarúgás

Adidas Kék Mókus-kupa, Szeged, Déri tornacsarnok, 9, Etelka sori sportcsarnok, 8.
Hungerit-kupa városi bajnokság, Szentes, Dr. Papp László-sportcsarnok, 9.

labdarúgás

Megyei III. osztály, Homokháti csoport: Pusztamérges–Domaszék, Pusztamérges, 13.

röplabda

Magyar Kupa, férfiak, nyolcaddöntő, második mérkőzés: Starcopy-Szeged– Szolnok, újszegedi sportcsarnok, 16.
Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Cseh László üzletemberként képzeli el civil életét

Illusztris vendégek tartózkodnak Vásárhelyen, a magyar úszóválogatott egy csoportja, közte a… Tovább olvasom