2017. 01. 16. hétfő - Gusztáv -5°C | 1°C

HNKC-siker

Ismét találkozott és edzőmérkőzést játszott Makón Csongrád megye két élvonalbeli női kézilabdacsapata, a Németh Toll Makó és a HNKC SE. Az összecsapást 13–11-es félidőt követően 32–25- re nyerték meg a vendégek.

– Jó, küzdelmes meccs volt és megfelelt a célnak – értékelt tömören György Ferenc, a hazai klub elnöke.

– Nagyon jó volt, hogy létrejött ez a találkozó, gyakorolhattuk a Kőbánya-Spartacus elleni taktikát – közölte Kiss Szilárd, a Vásárhely trénere. A HNKC SE holnap 11 órakor játszik bajnokit a Szpari vendégeként.

Végeredmény

Jegyzőkönyv: Németh Toll Makó– HNKC SE 25–32 (11–13). Gólszerzők: Barna, Vakarcs 7-7, Csendes, Baunok 3-3, Horváth, Zámbó, Németh, Bartucz, Nagy Sz., illetve Wolf 7, Jenőfi 6, Nyikolajenko 5, Sztupakova 3, Bloj, Gerstmár, Takács, Szepesi, Ancsin 2-2, Mayer.