2017. 12. 18. hétfő - Auguszta -4°C | 3°C Még több cikk.

HNKC: Nekik nyolc

A HNKC idei utolsó meccsén a Magyar Kupa legjobb nyolc csapata közé jutás volt a tét. A hazaiak csapniv alóan kezdtek. A vendég Vasas a 7. percben már 6–1-re vezetett...
ASA-HNKC–Vasas 32–28 (15–14)

Női kézilabda Magyar Kupa, nyolcaddöntő. Vásárhely, Hódtói Sportcsarnok, 400 néző. Vezette: Kisfalvi, Péli. HNKC: Vörös – Földes 3, NYIKOLAJENKO 9, Gertsmár 1, Borbély 1, Jenőfi 4, Koroknai. Csere: WOLF 8, Fülöp 1, SZEPESI 5, Takács, Jókai. Edző: Rapatyi Tamás.
Az ellenfél gólszerzői: Nagy 6, Balog 6 (4), Kukricsenkova 5, Lűw 3, Gaál, Roszinszki, Fehér 2-2, Kovács, Szeberényi 1-1.

A HNKC idei utolsó meccsén a Magyar Kupa legjobb nyolc csapata közé jutás volt a tét. A hazaiak csapniv alóan kezdtek. A vendég Vasas a 7. percben már 6–1-re vezetett. A kék-sárgák Nyikolajenko vezérletével fokozatosan dolgozták le a hátrányukat, és a félidő végére a vezetést is megszerezték. A fordulást követően a Vásárhely gyorsan eldöntötte a mérkőzés sorsát, a 44. percben már 24–17 állt az eredményjelzőn. Innentől már csak az volt a kérdés: mennyivel nyernek Wolfék, s jutnak a női MK legjobb nyolc csapat közé.

Antós után Mihucz

Változás történt az ASA-Hódmezővásárhelyi NKC vezetésében. Az eddigi elnök, Antós István lemondása után az egyesület tagsága és elnöksége egyhangúlag Mihucz Tibort, a csapatot támogató vállalkozás képviselőjét választotta meg a klub új vezetőjének. Az egyesület működésében, működtetésében eddig is jelentős szerepet játszó Mihucz társadalmi elnökként látja el feladatát, az operatív irányításban Polgárné Asztalos Judit és Mucsi Tamás lesznek a segítségére.

• 1. stones 2007. november 09. 10:30
    „Antós úr tavasszal elkapkodta az edző "beszerzést". Levonta a konzekvenciát?”

Varga: Még csak most jön a java!

A futsal NB I első helyén áll a Legrand-MetalCom-Szentes. A gárda sorrendben öt meccset nyerve… Tovább olvasom