2017. 08. 21. hétfő - Sámuel, Hajna 14°C | 24°C Még több cikk.

HNKC: tizenöttel verték a Halast

Az ASA-Consolis-HNKC NB I-es női kézilabdacsapata szombati bajnokin sima, sőt fölényes győzelmet aratott a Kiskunhalas ellen.
Azt már a meccs előtt tudtuk, csakis a különbség, és nem a győzelem lehet kérdéses a  HNKC Halas elleni hazai bajnoki mérkőzésén. Ennek ellenére az első 20 percben jól tartották magukat a Bács megyeiek, a házigazdák ezt követően kezdtek elhúzni és tettek szert már a szünetre magabiztos előnyre, 20-12.

A "csipkevárosiakon" az sem segített, hogy a Veszprém egykori legendája, Éles József ült a kispadjukon, gólt nem dobhatott játékosai helyett... A második játékrészben (is) zsinórban lőtték a szebbbnél szebb gólokat a vásáhelyiek, és az 53. percben már 18(!) volt közte: 35-17.

Dankó Ervin a fiataloknak is bizonyítási lehetőséget adott, akik ügyes megoldásokkal hálálták ezt meg. De 50 percig - már a magyarkupa négyes döntőjére gondolva - kezdőjét játszatta a fiatal szakember. A más sebességen és színvonalon kézilabdázó ASA-Consolis megérdemelten győzött 37-22-re.

ASA-Consolis-HNKC-Kiskunhalas 37-22 (20-12)
NB I-es női kézilabda-mérkőzés. Vásárhely, Balogh Imsi Sportközpont, 400 néző. Vezette: Kolarovszki, Szabó.
ASA-Consolis-HNKC: Abramovics - Tamás K. 6, WOLF 6 (1), Fülöp 4, Gaál 1, KUDOR 6, KOROKNAI 6. Csere: Király (kapus), SOPRONYI 6 (1), Mocsári, Zsuzsa 1, Varga D. 1 (1), Antal. Edző: Dankó Ervin.
Kiskunhalas: Guiu - Kokas 3, Csendes 5 (4), Szűcs 2, Tamás M. 3, Budecsevics 4, Juhász 1. Csere: Pethő (kapus), Kárpáti 2, Virág 2. Edző: Éles József.
Kiállítások: 14, ill. 12 perc.
Hétméteresek: 4/3, ill 5/4.

• 1. Agyalapi 2010. február 21. 14:30
    „Nem vitás, megérdemelt volt a győzelem, de ez csak a középszer megtartásához elég. Ha nem így van, lehet bizonyítani az MK-döntőn.”

Edzőmeccsek: nyert a Makó, ikszelt a Volán

A Makó FC és a Tisza Volán is hazai pályán játszott edzőmeccset szombaton: az NB II-es együttes két… Tovább olvasom