2017. 06. 26. hétfő - János, Pál 20°C | 31°C Még több cikk.

Hoztuk a kötelezőt: Szeged 2011-Vecsés 1-0 - fotók, videó

Végig nyomás alatt tartotta a Vecsést a Szeged 2011 csapata, és az első félidőben szerzett Orosz Márk találattal megérdemelten győzött 1-0-ra a Vasutas stadionban.
Szeged 2011–Vecsés 1–0 (1–0)
Labdarúgó NB II, Keleti csoport, 11. forduló.
Szeged, Vasutas-stadion, 500 néző. Vezette: Solymosi P., asszisztensek: Kis Z., Verbászi P.

Szeged 2011: Trepák - Podonyi, Tóth I., Magyar Gy., Radnai - Kulacsik, Laczkó, Orosz, Gahwagi - Folmer, Bernáth. Megbízott edző: Takács László.

Vecsés: Horváth G. - Balázs, Kovács Z., Varga P., Erdei - Dobó, Bussy, Zana, Fritz - Piros, Horváth. Edző: Duró József.

Gólszerző: Orosz (45')

Csere: Kulacsik helyett Reyes (34'), Folmer h. Varga I. (73'), Piros h. Nagy G. (85'), Bernáth h. Nagy Z. (87'), Balázs h. Szurkos (87').

Sárga lap: Erdei (50. perc), Magyar (57'), Dobó (67'), Bussy (68')

Kiállítás: Erdei (74').

Takács Lászó: A játék képe alapján megérdemelten nyertünk, végig fölényben voltunk, de tudunk ennél jobban is játszani.

2. félidő

90. perc:
Küzd még a Szeged egy gólért, de már egyre több a hiba. Kicsit leállt már a meccs, nem nagyon akarnak a labda után menni a játékosok. Nincs hosszabbítás, 1-0-ra győz a Szeged!

Így szurkoltunk a Szeged 2011-Vecsés meccsen. Fotó: delmagyar.hu (galéria)

89. perc: Reyes teszi maga elé a labdát, de aztán nem éri utol.

87. perc: Balázst kell levinni a pályáról, a lábát fájlalja. Mindkét oldal cserél, Nagy Zoltán és és Szurkos a pályán.

83. perc: Varga I. hozza fel a szélen a labdát, jó a csel befelé, de az alapvonalról nem tudja beadni, szöglet.

Szeged 2011-Vecsés 1-0 - A mérkőzés képei. Fotó: Frank Yvette (galéria)

80. perc: Bernáthot indítják a szélen, de nem tudja rendesen maga elé pörgetni a labdát. Bekeményített a Vecsés.

78. perc:  Piros hozza fel a labdát, a szegedi védők inkább nézik, mintsem hogy megtámadják, mintha tudták volna, hogy Trepák védei fog. Nem mintha erős lövés lett volna.

74. perc: Erdei kapja meg a második sárgáját kezezésért, mivel már volt neki egy, így az öltözőbe veszi az irányt.

73. perc: Folmer jön le a szegedieknél, Varga István áll be a helyére. Folyamatos nyomás alatt tartják a hazaiak a fehérmezes vendégeket, de még nem jött össze a második gól.

68. perc: Dobó buktatta Oroszt, neki is jár a sárga. Nagyon érik már a következő szegedi gól, de küzd a Vecsés is, leginkább saját magával. Bussy is begyűjti a sárgát, keményedik a találkozó.

61. perc: Folmer kényszerítőzött, Oroszhoz jön a labda, de Horváth éppen jókor vetődik ki.

57. perc: Magyar is kap egy sárgát kezezésért. Újabb szegedi támadással folytatódik a találkozó, Gahwagi, Bernáth, orosz hármas indul fel, utóbbi vállalja el, de elég gyenge.

53. perc: Magyar hozza fel a labdát, a szurkolók nagyon bíztatják a játékosokat.

50. perc: Erdei kap sárgát egy buktatásért, a szabadot Orosz emeli rá, de jócskán fölé.

49. perc: Gahwagi és Bernáth serénykedik középen, de utóbbi nem tudott jól ráfordulni. Horváth indul meg a jobb szélen, de az oldalhálót éri csak a bomba.

46. perc: A hazaiak kezdik a második játékrészt. Veszélyesnek indul az első szegedi roham, aztán nem lett az.

1. félidő (1-0)

45. perc:
Orosz kapja vissza a labdát Magyartól, majd szépen laposan lövi ki az alsó sarkot. Vezetünk! 1-0. Bernáth indul meg a szélen, a beadott labda a fölső kapufáról pattan ki. Vége az első félidőnek.

41. perc: Bussy indul meg a bal szélen, ez elég veszélyes. Kapufára pattan a labda a gólvonalra, majd onnan jön ki, végül Trepák vetődik rá.

39. perc: Fölényben játszik a Szeged, de nem tudtak begyötörni még egy gólt sem. Bernáth lövi rá a szabadot úgy harmincról.

34. perc: Kulacsik marad lent, hordággyal viszik le a pályáról. Reyes jön helyette.

31. perc: Jön a szöglet, Laczkó a kapufát találja el, Tóth fejesét kiütik a védők, de még Magyar is megpróbálkozik. Hát ezt megúszta a Vecsés.

29. perc: Zúg a hajrá Szeged, most már nagyon várják a drukkerek a gólt. Majdnem meg is lett, Gahwagi durrantja rá, a végén tekeredik el a bal fölső mellett.

27. perc: Radnai és Dobó harcol a albdáért, utóbbinak jobban megy.

26. perc: Magyar vállalja el a szabadot, 20 méterről durrant rá, éppen csak elkerüli a kaput.

24. perc: Orosz próbálkozik egyedül, de éppen csak átér a félpályán. Három emberrel már nem bír el.

19. perc: Kulacsik a jobb szélen, először nem a jó a beadás, igazít rajta, majd Balázs mellett lő kapura. Oldalháló, de attól jár a taps.

14. perc: Gahwagi robog a szélen, középre ível, de kirúgják a védők a labdát. Meleg volt.

Szeged 2011-Vecsés - A szurkolók véleménye Kolozsvári János edző eltávolításáról - Figyelem! A videóban káromkodás hallható!

12. perc: Kovács rúgja fel Bernáthot a félpályán, két gurulás után felpattan, és megy minden tovább.

9. perc: Az Ultrák közben kivonulnak a stadionból.

8. perc: A szurkolók Kolozsvári János, a menesztett edző nevét skanálják. Közben Bernáth villan újra, de ez most gyenge lövés volt.

7. perc: A nagy iram most alább hagyott, mindkét csapat a tizenhatosig jut el, lövést az utóbbi percekben nem nagyon láttunk. Közben feltűnik a 'Kapic go home' molinó is.

Közben a szurkolók új transzparenst húznak elő, ezen az "itt mindenki gyűlöl" felirat virít.

3. perc: Orosz félpályáról íveli előre a labdát, Bernáth lövi rá, de Horváth ezt kiüti.

1. perc: A vendégek kezdhetik a találkozót, de a félpályán éppen átérve labdát szerenek a hazaiak. Egy nagy átívelést követően Bernáth robban ki, de nincs gól. Tóth-tól hasonló labda jön, erre Gahwagi mozdul, de még ez se jó.

14.30: Megvolt a bemutatás, az Ultrák egy "Kapic egy hét alatt tönkretett mindent" feliratú molínót emelnek a magasba.  Kezdődik a mérkőzés.

14.25: Bő öt merc a kezdésig, a szegedi és a vendég drukkerek is nagyban hangolnak. Közben jön a hír, a Pick Szeged 24-23-ra legyőzte az MKB Veszprémet, nagy tapssal gratulálnak a foci szurkolók is a kéziseknek.