2017. 06. 23. péntek - Zoltán 21°C | 35°C Még több cikk.

HPQ: MAFC-siker Szegeden

A férfi röplabda Extraliga vasárnapi játéknapján a HPQ-Szeged 3:0-ás vereséget szenvedett hazai pályán.
A férfi röplabda Extraliga elmúlt hétvégi dupla fordulójának úgy vágott neki a HPQ-Szeged, ha az egyiket nyerik, az a biztos bennmaradást jelenti számukra. Csakhogy akárcsak pénteken Szolnokon, tegnap hazai pályán a MAFC ellen is sima vereséget szenvedett a Szeged.

Pedig Csíkoséknak a fővárosiak otthonában sikerült győzniük, igaz, azon az összecsapáson lényegesen jobban, összeszedettebben játszottak, mint tegnap. Az első két szettben nem volt esélye a HPQ-nak, aztán a harmadikban kicsit megkeverte a „lapokat" Nusser edző, változtatott az összeállításon, javult a házigazdák teljesítménye, de még így sem jött össze a szépítés.

Nusser Elemér: – Az első két szettet nagyon sajnálom, gyengén röplabdáztunk. A harmadikban már megvillantottunk valamit, de ez most kevésnek bizonyult.

HPQ-Szeged–MAFC 0:3 (–18, –18, –23)
Férfi röplabda Extraliga, középszakasz az 5–9. helyért, 8. forduló. Újszegedi sportcsarnok, 200 néző. Vezette: Hóbor, Szabó P.
HPQ: Bitó, Csíkos, Bokor, Maksa, Csányi, Petheő. Csere: Bondor (liberó), Strezeneczki, Posztós, Babanyecz.  Edző: Nusser Elemér.

Szentesi mérleg: 117 sportsiker

A hagyományoknak megfelelően idén is városi ünnepségen köszöntötték azokat a szentesi sportolókat,… Tovább olvasom