2017. 06. 28. szerda - Levente, Irén 22°C | 35°C Még több cikk.

HPQ: siker, amely sokat érhet még

A férfi röplabda Extraliga 5–9. helyéért zajló rájátszásban az otthon játszó HPQ-Szeged legyőzte a Dág csapatát. A Tisza-partiak sikerükkel nagy lépést tettek a bennmaradás kiharcolásáért.
Sorsdöntő meccset nyert a HPQ-Szeged férfi röplabdacsapata. A Tisza-partiak visszavágtak a dágiaknak az idegenbeli 3:1-es vereségért. Az első játszmában végig vezettek a hazaiak, csakhogy a hajrában 23–20-as vezetésüknél elkövettek néhány butaságot, magukra húzták vetélytársukat, de a végjátékban ismét jól koncentráltak. A másodikban nem követtek el alaphibákat, magabiztosan szerezték meg a szettgyőzelmet, éppen ezért volt érthetetlen a harmadik játékrész, amikor is szétesett a nyitásfogadás, ami miatt „túlórázniuk" kellett Bokoréknak. Szerencsére a negyedikben ismét minden klappolt, nem volt esélyük a látogatóknak.

Csíkosék (10) feszült, ideges hangulatban, de nyertek a Dág ellen. Fotó: Veréb Simon
Csíkosék (10) feszült, ideges hangulatban, de nyertek a Dág ellen.
Fotó: Veréb Simon

Nusser Elemér: – A feszült, ideges mérkőzést, ha nem is hibátlan teljesítménnyel, de magabiztosan nyertük.

HPQ-Szeged–Dág 3:1 (23, 17, –17, 17)
Férfi röplabda Extraliga, középszakasz az 5–9. helyért, 6. forduló. Újszegedi sportcsarnok, 100 néző.

HPQ-Szeged: BITÓ, CSÍKOS, BOKOR, Maksa, Babanyecz, CSÁNYI. Csere: Bondor (liberó), Petheő, Urfi, Strezeneczki, Bozóki. Edző: Nusser Elemér.

Ma 20 órától a futsal NB I-ben: Szentes–Győr

A futsal NB I folytatásában ma 20 órától a Legrand-MetalCom-Szentes a bajnoki címre esélyes, válogatottak sorát felvonultató Duna Takarék Győrt fogadja. Tovább olvasom