2018. 01. 16. kedd - Gusztáv -4°C | 4°C Még több cikk.

Hungerit: sima siker Szentesen

Szentes - Mindenki rangadóra készült szombaton a BVSC ellen: edző, játékos, szurkoló. Elmaradt.
A meccset lejátszottak, de a tavalyi magyarkupa-győztes nem volt ellenfele a Hungerit-Szentesi VK OB I-es női vízilabdacsapatának. A zuglóiak az első negyedben még tartották a lépést, mutatott 1–1-et is az eredményjelző, a 3–1-es részeredményt pedig 4 másodperccel a szünet előtt állította be Kádár. A második etapban eldőlt minden: a Szentes remekül védekezett, helyzet kialakítására esélyt sem hagyott a Petrovics-lányoknak, elöl pedig szebbnél szebb gólokat szereztek a csapat tagjai, Kotova, Hevesi, Győri és Kövér-Kis.

Meg kell még jegyezni: az első találat 10 másodperccel a második negyed kezdetét követően demoralizáló svédcsavar volt. A fordulás előtt az egyik drukker meg is jegyezte: „Ezt tán már megnyerjük". Eltalálta, igaz 9–2-es hazai vezetésnél nem sokat kockáztatott a jóslattal. Az utolsó két negyedet a BVSC egálra hozta, de ezzel csupán azt érte el, hogy a végére is maradt a 7 gólos különbség (13–6). És már azt sem bánta senki, hogy volt „köztekilenc" is, Hevesi, majd Győri találatát követően 12–3-nál és 13–4-nél. A Hungerit-Szentesi VK szépen, szinte hibátlanul vízilabdázott és győzte le fölényesen egyik legnagyobb riválisát.

Zantleitner Krisztina: – Nagyon jó volt, egységesen és fegyelmezetten játszott a csapat. Itt tartózkodásom talán legjobb mérkőzése volt, a feladat az, hogy az ősz további fontos meccsein is hasonló teljesítményt nyújtsunk.

Hungerit-Szentesi VK–BVSC-Zugló 13–6 (3–1, 6–1, 1–1, 3–3)

Vodafone OB I-es női vízilabda-bajnokság, 4. forduló. Szentes, Széchenyi ligeti uszoda, 200 néző. Vezette: Mucskai, Dodog.

Szentes: NALMPANTI – HEVESI 2, Miskolczi 1, Musgrove, KOTOVA 3, KÖVÉR-KIS 2, Gémes 1. Csere: Gundl (kapus), GYŐRI 3, Bene, Magyar, Kádár 1, Rácz, Elbert. Edző: Zantleitner Krisztina.

BVSC: Horváth A. – ILLÉS A. 2, Csabai 1, KISTELEKI H. 3, Takács, Ráski, Kele. Csere: Szilágyi (kapus), Illés H., Farkas, Ritz. Edző: Petrovics Mátyás.

Gól – emberelőnyből: 6/1, ill. 8/2. Ötméteresből: 4/2, ill. 1/0.
Kipontozódott: Musgrove, ill. Kele.

Kapufákra gólok a megyeegyben

A Csongrád megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokságban a Kiskundorozsma remek mérkőzésen 2–0-ra legyőzte a Tápét. Ötöt rúgott a Nagymágocs és az Algyő is Tovább olvasom