2017. 04. 28. péntek - Valéria 14°C | 23°C Még több cikk.

Ice Team: felmérő a bajnokság előtt

A viadal az utolsó felmérő volt az országos bajnokság előtt, ezért különösen jelentős viadalként kezelték a résztvevők.

A házigazda Ice Team Műkorcsolya és Jégtánc Sportegyesület huszonhat sportolót indított (nyolc pár és tíz egyéni versenyző), akik igen jó eredményeket értek el, és összesítésben három arany-, hat ezüst- és öt bronzérmet szereztek. Akadt olyan kategória – nem is egy –, amelyben csak szegedi állt a dobogón.

Eredmények

A szegedi Ice Team SE eredményei a Szeged-kupán, párosok, újoncok: 2. Kovács Patrícia, Kovács Milán, 3. Rumpf Carmen, Lukács Benedek, 5. Andrejcsik Enikő, Lukács Domonkos. Serdülők: 3. Gasztány Vivien, Varjasi Ferenc. Ifjúságiak: 2. Szemes Adrienn, Szénási Dániel, 5. Irsai Éva, Lukács Tamás. Juniorok: 1. Rengei Georgina, Szénási Martin. Junior B kategória: 2. Irsai Nóra, Horváth Lóránt.
Szóló, újoncok: 1. Almási Adél, 2. Horváth Noémi, 3. Horváth Kincső, 4. Martonosi Evelin. Serdülők: 2. Varga Kata, 3. Szőke Sára, 4. Wáiszhár Barbara. Ifjúságiak: 1. Szemes Ágnes, 2. Szemes Gabriella, 3. Török Viktória.

• 1. saza 2010. március 10. 11:24
    „A szegedi műjégpálya adott otthont a hagyományos Szeged-kupa jégtáncversenynek, melyen az országból szinte az egész élmezőny elindult.

Magabiztosan nyert a Szeviép-Szeged

Magabiztosan nyert hazai pályán a Nagykanizsa ellen a jóval esélyesebb Szeviép-Szeged a női… Tovább olvasom