2017. 07. 22. szombat - Magdolna 20°C | 34°C Még több cikk.

Iksz az Unicum-kupa gálamérkőzésén

Tegnap a budapesti Hajós Alfréd uszodában a ma kezdődő Világliga előtt játszott egymással a magyar és a horvát férfi vízilabda-válogatott.
Tegnap a budapesti Hajós Alfréd uszodában a ma kezdődő Világliga előtt játszott egymással a magyar és a horvát férfi vízilabda-válogatott. A világbajnoki döntő idei két résztvevője – emlékezetes összecsapáson a horvátok nyerték meg a vb-t – változatos találkozót vívott, a mieink már két góllal is elhúztak (6–4), ám a harmadik negyed végén 8–8 volt az állás.

Az utolsó nyolc percben felváltva estek a gólok egészen a hajráig, amikor 11–11-nél előbb a csereként vízbe szálló kapus, Nagy Viktor emberhátrányban ziccert fogott, majd a mieink tíz mp-ig támadhattak, ám a lehetőséget végül elszalasztották.

A magyar válogatott ma 17.30-kor Románia ellen kezdi meg az Unicum-kupa Világliga európai második második csoportjában a sorozatot, amely egészen vasárnapig tart a fővárosban.