2017. 06. 24. szombat - Iván 19°C | 33°C Még több cikk.

Indulatos meccsek

A labdarúgó megyei III. osztály legutóbbi fordulójában két találkozó is hamarabb fejeződött be a játékvezető bántalmazása miatt.
Eredmények:

A csoport: Röszke II.–Üllés 1–2, gólszerzők: Lőrincz, ill. Sárközi T., Ördög A.; kiállítva: Bellér (Röszke II.). Csengele–Balástya – a mérkőzés 1–0-s hazai vezetésnél a 18. percben, a bíró bántalmazása miatt, félbeszakadt; kiállítva: Sándor M. (Csengele). Öttömös–Ruzsa 1–2, gsz.: Fődi Zs., ill. Majoros, Varga Zs. Zsombó–Pusztamérges – a mérkőzés 0–0-s állásnál a 44. percben, a bíró bántalmazása miatt, félbeszakadt. Forráskút–Zákányszék 0–2, gsz.: Farkas Cs., Farkas Gy. Szabadnapos: Domaszék.

B csoport: Baktó-Épker–Szatymaz 2–2, gólszerzők: Kapa,
Gouth, ill. Csontos, Zsemberi S. Sándorfalva II.–Pázsit SE 2–0, gsz.: Táborosi A. (2). FK 1899 Szeged–Baks 0–4, gsz.: Bencze (2), Kapornai, Búza Cs. Komlósi Baktó–Ópusztaszer 2–1, gsz.: Nagy I., Puskás T., ill. Szalai V.; kiállítva: Nagy A. (Komlósi Baktó). Tárkány Autóház-Tápé II.–IKV-Alsóváros 2–2, gsz.: Tóth Z., Bobák, ill. Deák G., Csiszár J.; kiállítva: Bobák (Tárkány Autóház-Tápé II.). Szabadnapos: Kübekháza. Hét közben játszották: Kübekháza–Tárkány Autóház-Tápé II. 3–4, gsz.: Nyemcsók, Vajda, Kovács Z., ill. Tóth Z. (3), Márki F.

11. FK 1899 Szeged 10 1 1 8 7 – 33 4

C csoport: Ambrózfalva–Szőreg II. 3–3, gólszerzők: Himkó, Mikula, Kéri L., Csigér, Tóth I., Tóth T. Mártély–Derekegyház 1–2, gsz.: Kispál R., ill. Horváth R. (2). H. Astra FC–Ferencszállás 0–1, gsz.: Karsai; kiállítva: Soós L., ill. Csapó, Berta. Maroslele–Földeák 3–0, gsz.: Árva (2), Molnár Zs. Algyő SK II.–Eperjes 4–0, gsz.: Lele (2), Békési, Gonda.

11. Földeák* 10 1 3 6 12 – 28 3

*Megjegyzés: a Földeák csapatától 3 pont levonva.

Tönkreverték a Bélapátfalvát

A férfi teke szuperligában ismét 8:0-ra verte aktuális ellenfelét, a Bélapátfalvát a Ferroép-Szeged.… Tovább olvasom