2016. 12. 06. kedd - Miklós -5°C | 3°C

Iskoláztak: A-Híd Szeged-Ybl Waterpolo Club 19-9

Sima sikert aratott mai bajnokiján az A-Híd Szeged VE OB I-es férfi vízilabdacsapata.
A-Híd Szeged VE-Ybl Waterpolo Club 19-9 (8-3, 5-2, 3-3, 3-1)
Férfi vízilabda OB I, 15. forduló. Szeged, újszegedi sportcsarnok, 200 néző. Vezette: Hajas Roland Krisztián, Marjay Zsolt.

A-Híd Szeged VE: Molnár D. - KISS CS. 3, MOLNÁR T. 2, Tóth M. 2, Seman 2, HEGEDÜS 3, SZIVÓS 3. Csere: Juhász Zs., Vincze M. 1, Sánta, JANSIK 3, Lakatos, Zsigri. Vezetőedző: Vincze Balázs.

Ybl Waterpolo Club: Ádám Zs. - Cserdi, MAJOR 2, Koltai, Nagy S. 2, Ádám Z. 1, Hartman. Csere: Békési 2, Pecz 1, Rex-Kiss, Fleckenstein 1, Szilágyi, Kórós. Vezetőedző: Köllő Attila

Gól - emberelőnyből: 6/2, ill. 8/3.
Ötméteresből: 2/2, ill. 2/1.

Az A-Híd Szeged VE kedden, a 18. fordulóból előrehozott összecsapáson hazai medencében fogadja az FTC együttesét.

Iskoláztak: A-Híd Szeged-Ybl Waterpolo Club 19-9 - GALÉRIA

IV. negyed (19-9)
Molnár Tamás lő a kapufára. Hegedüst blokkolják. Vincze Balázs edző fia, Vincze Márk is eredményes, 17-8 az állás. Sánta ziccere fél méterről marad ki, belelőtte Ádám kezébe. Időkérés. Vincze Balázs a parton mutatja meg Sántának, hogyan kellett volna lőnie. Major betalál, 17-9. Hegedüs! Nagy gól a jobb felsőbe 18-9. Juhász Zsolt megúszik, de nem tud lőni, mert már hamarabb időt kért a Szeged. Kiss Csaba paskolja be a 19. szegedi gólt, közte tíz! 19-9!

III. negyed (16-8)
Kivédekezzük az első vendégtámadást. Megúszás után Hegedüs kivár, majd bedobja a 14. hazai gólt 14-5. Ádám Zsolt véd nagyot egy szegedi lövésnél. Ádám Zoltán ötméteresből talál be 14-6. Óóóóó! Áááááá! - hallatszik a szegedi B középtől. Időt kér a vendégcsapat, ők támadnak. Nagy Sándor lövése után megvan a hetedik Ybl-találat 14-7. Tóth Márton lövése csattan a kapufán. Jansik kezéből kiütik a labdát, de utánamegy, felpaskolja a levegőbe, majd a kapuba üti azt 15-7. Megúsznak a vendégek, Fleckenstein fejezi be az akciót 15-8. Szivósé a negyed utolsó gólja 16-8.

II. negyed (13-5)
Seman
gólja nyitja a negyedet 9-3. Kiss Csaba ötméteresből szerzi a tizedik hazai gólt, a tizedik percben 10-3. Major találatával 10-4. Seman, majd Molnár Tamás talál be, a hazai csapat igazán kiszolgálja a közönségét 12-4. Békési talál be, Jansik Szilárd válaszol rá megúszásból 13-5. Molnár Dávid véd nagyot, majd Tóth Márton próbálkozását hárítja Ádám Zsolt. Tóth ejt, kapufa, ez a negyed vége, egyben a félidei állás is.

I. negyed (8-3)
Elhozzuk a labdát. Szivós góljával vezetünk 1-0. Bekezdünk, egy megúszás után Hegedüs is betalál 2-0. Még véget sem ér a második perc, Kiss Csaba talál be megúszásból 3-0. Időt kérnek a vendégek. Remek bejátszás, Hegedüs emelkedik, majd behúzza, 4-0. Major a kapufára dobja az ötméterest. A negyedik percben járunk, Molnár Tamás ötméteresével már 5-0 ide. Ahogy ígértük, gólzáporos a meccs, Szivós szép lövése után 6-0. Szépítenek a vendégek, Békési lövésébe csak beleérni tudott Molnár Dávid 6-1. Jansik Szilárd góllal száll be 7-1. Pecz Gábor góljával 7-2. Megvan a tizedik gól is a negyedben, Tóth Márton lövi 8-2. Alig bírjuk számolni. Nagy Sándor is eredményes 8-3. Ez a negyed vége. Aki kijött a meccsre, nem unatkozik.

11.22: üdvözlünk mindenkit az újszegedi sportuszodából, hamarosan kezdődik az összecsapás. Tartsanak velünk!

Vincze Balázs csapata – amely 14 meccsen aratott 10 győzelemmel, egy döntetlennel és három vereséggel a negyedik a táblázaton – az újszegedi sportuszodában a sereghajtó Ybl Waterpolo Club ellen játszik. A találkozót Hajas Roland Krisztián és Marjay Zsolt vezeti majd, a meccsről a delmagyar.hu folyamatosan frissülő online tudósításban számol be.

Új év-kupa: győzteseket hirdetnek

Az utolsó játéknapjához érkezett a 21. Új év-kupa kispályás labdarúgó-, egyben Kovács Sándor emléktorna, amelynek a Fodor-szakközépiskola tornaterme ad otthont. Tovább olvasom