2017. 03. 24. péntek - Gábor, Karina 10°C | 21°C Még több cikk.

Ismét Bodrogi Bau-vereség

A rájátszás második idegenbeli mérkőzésén is kikapott a Vásárhelyi Kosársuli.
Veszprémi Egyetem–Bodrogi Bau- Vásárhelyi Kosársuli 101–85 (27–26, 21–18, 27–25, 26–16)
NB I B csoportos férfi kosárlabda-mérkőzés, rájátszás az A csoportért. Veszprém, 200 néző. Vezette: Tóth, Sabáli.
Vásárhely: Drahos 14, UTASI 21/3, Nyilas 18, Kováts 20, Tigyi 6. Csere: Kukla 6, Elek. Edzők: Czuprák László, dr. Elek András.

Fantasztikusan kezdett a Vásárhely: Drahos és Utasi szinte foghatatlan volt, 2–10. A hazaiak időkéréssel rendezték soraikat, és azt követően minden támadásból kosarat dobtak, de a Vásárhely tartotta megszerzett előnyét (12–20). Ezt követően Nyilasék képtelenek voltak kintről betalálni. A második negyedet három triplával kezdték a házigazdák, a félidő végén sikerült felzárkózni, 48–44. A Bodrogi Bau játékosai a szünet után kissé feltámadtak, a 28. percre fordítottak, 61–65. A zárónegyed elején a két időkérés ellenére gyorsan eldőlt a meccs, a Vásárhely szervezetlen támadásaiból alig született pont.

Dr. Elek András: – Ilyen védekezéssel nem lehet nyerni.

Nem hibázhatnak többet

A vásárhelyi csapat nem hibázhat többet, ha első szeretne lenni. Május 7-én (vasárnap) 18 órakor a Sárvár, majd május 14-én (vasárnap) 18 órakor a MAFC érkezik Vásárhelyre. A Sárvár holtversenyben az élen áll az Egerrel és a Bodrogi Bauval – a mutatójuk egyaránt 6 győzelem és 3 vereség.

Szeviép-Szeged vereség Zalaegerszegen

A Szeviép-Szeged NB I A csoportos női kosárlabdacsapata az 5-6. helyért csatázik. A két győzelemig… Tovább olvasom