2017. 06. 22. csütörtök - Paulina 18°C | 33°C Még több cikk.

Isztambulban is nyert az A-Híd Szeged

Szerda este Törökországban, a Galatasaray otthonában szerepelt a férfi vízilabda Bajnokok Ligájában az A-Híd Szeged VE. Vincze Balázs csapata 6-4-re diadalmaskodott.
Galatasaray (török)-A-Híd Szeged VE 4-6 (0-1, 0-1, 3-3, 1-1)
Férfi vízilabda Bajnokok Ligája, 5. forduló, Isztambul.
A szegedi gólszerzők: Molnár T. 2, Szivós, Somogyi, Kiss Cs., Kunac.

Szivós előnyből szerzett vezetés, és szegedi együttes négy emberhátrányos helyzetet védekezett ki az első negyedben. A második nyolc percben pedig Somogyi Balázs bombagóljával 2-0-ra húzott el a magyar együttes.

Ezután Molnár Tamás két gólja következett, az egyik svédcsavarból született, majd centerből talált a kapuba. Ezután előnyből szépített a török együttes, majd Kiss Csaba 5-1-re alakította az eredményt. Előnyből szépített a Galata, jött egy lefordulás, és ez szorosabbá tette a meccset, 5-3 volt a Szegednek.

Még mielőtt a kis szegedi tábor rosszul lett volna a lelátón, a világbajnok horvát légiós, Aljosa Kunac nyugtatta meg őket, előnyből bevágta a hatodik szegedi gólt, 6-3. Ezután még egy gólt szerzett a török bajnok, de többre már nem futotta az erejéből, így az A-Híd Szeged VE megőrizte veretlenségét a Bajnokok Ligájában, továbbra is veretlenül vezeti a csoportot.

Vincze Balázs vezetőedző: - Nehéz meccsre számítottunk, az is lett. A találkozó elején remekül védekeztünk, Baksa Laci remek napot fogott ki, nehéz volt felőrölni a törököket. 5-1-nél már éreztem, hogy meglesz a győzelem, aminek nagyon örülök, és gratulálok a csapatnak!

• 1. Zotya100 2012. november 28. 22:37
    „Gratulálok, srácok, nagyok vagytok! Csak így tovább!!!!”

Algyőn vendégeskednek Görbiczék

Hétfőig Szegeden lakik és Algyőn edz a jövő heti szerbiai Európa-bajnokságra készülő magyar női kézilabda-válogatott. Tovább olvasom