2017. 02. 25. szombat - Géza 1°C | 8°C Még több cikk.

Janics csak negyedik lett 500 méteren a válogatón

Janics Natasa mindössze a nagyedik helyet szerezte meg a szegedi Maty-éren zajló kajak-kenu Európa- és világbajnoki válogatón a női kajak egyesek 500 méteres döntőjében szombaton. Ezt a számot egyébként Kovács Katalin nyerte meg, a második helyet pedig Benedek Dalma szerezte meg.
A többi egyes számban nem született meglepetés: a férfi kenusok 500 méteres versenyét Vajda Attila nyerte meg, a kajakosoknál Molnár Péter diadalmaskodott. A kajak ketteseknél magabiztosan győzött a Kammerer Zoltán, Kucsera Gábor duó, a kenusoknál kisebb meglepetésre a Varga Dávid, Széles Gábor alkotta egység ért először célba, míg a Sáfrán testvérek - Mihály és Mátyás - csak a harmadikok lettek. Női K2-ben pedig - a szokásoknak megfelelően - Kovács Katalin és Janics Natasa nyert.

Forma-1 - Vettel indulhat a pole pozícióból

A Red Bull Renault német pilótája, Sebastian Vettel nyerte meg a Forma-1-es Brit Nagydíj szombati… Tovább olvasom