2018. 07. 19. csütörtök - Emília 18°C | 27°C Még több cikk.

Javuló formában

A Fitworld Rögbi Club NB II-es csapata a Szentestől elszenvedett vereség után Békéscsabán nyerni tudott, majd a harmadik fordulóban idegenben, Százhalombattán 43–27-re diadalmaskodott.
Fotó: Gyenes Kálmán
A Fitworld Rögbi Club NB II-es csapata a Szentestől elszenvedett vereség után Békéscsabán nyerni tudott, majd a harmadik fordulóban idegenben, Százhalombattán 43–27-re diadalmaskodott. A szegedi alakulat javuló formában van, és jelenleg a megyei rivális, a Szentes mögött a második helyen áll. A legutóbbi összecsapáson Varga 10, Bárdosi, Szilágyi, Németh, Bagaméry, Karcsú 5–5 ponttal, míg a rúgó Forgó 8 ponttal járult hozzá a győzelemhez. A másodosztályú küzdelemben szünet van, hiszen a magyar válogatott a szlovénok ellen világbajnokiselejtezőt játszik a hét végén.

A nemzeti együttesnek két Tisza-parti rögbis, Varga János és Szi-
lágyi Csaba a tagja. Varga a bosnyákok elleni hazai derbin húsz percet játszott, és most is meg van minden esélye, hogy az idegenbeli összecsapáson pályára lépjen.

A szegedi Zsigáék: a teniszcsalád

A szegedi Zsiga családban mindenki teniszezik. Zsiga László, az édesapa országos bajnok volt, míg az… Tovább olvasom