2017. 07. 25. kedd - Kristóf, Jakab 19°C | 29°C Még több cikk.

Kajak-kenu: a dobogó tetején

Szénási Zsófia, az EDF DÉMÁSZ-Szegedi VE kajakosa az ifjúsági női négyes tagjaként Európa-bajnoki címet szerzett a franciaországi Mantes- en-Yvelinesben.
A Racskó Fruzsina (KSI), Katrinecz Rita (Szolnok), Malcsiner Eszter (UTE) és Szénási Zsófia alkotta hajó a románokat megelőzve lett első az olimpiai szám, a K4 500 méter döntőjében. Czinege Zsolt tanítványa először vehetett részt korosztályos világversenyen.

Szénási klubtársai közül mindenki döntőbe jutott az Eb-n. Forgó Christopfer az U23-as kenu négyessel negyedik lett, míg Posztós Patrik az ifjúsági kenu négyes tagjaként hatodikként zárt. Szabó Gábor és társa, SzabóKristóf (UTE) is döntős volt C2 1000 méteren az U23-asok mezőnyében, ahol a negyedik helyen értek célba, de a futam után diszkvalifikálták őket.

Mocsári Bence öt aranyérme

Székesfehérváron rendezték a Fogyatékkal Élők Sportszervezeteinek Magyarországi Szövetsége által kiírt úszó országos bajnokságot. Tovább olvasom