Délmagyar logó

2017. 04. 26. szerda - Ervin 8°C | 22°C Még több cikk.

Kajak-kenu ob: Kárász Annáról szólt a 200 méter is

A 200 méteres távon is folytatódott Kárász Anna remeklése a kajak-kenu országos bajnokságon, Szolnokon.
Az EDF DÉMÁSZ-Szeged VE kajakosa verhetetlennek bizonyult, fél másodpercet vert a sprinttávon páros 500-as csapattársára a KSI-s Vad Ninettára. Kárász ezzel az 1000 és az 500 egyes, valamint az 500 páros után ismét legyőzhetetlen volt.

Vasárnapi eredmények, férfiak, 200 m,
K1:

1. Dudás Miklós (Bomba Angyalföldi VSE) 35.290 mp
2. Tótka Sándor (Kőrös) 36.200
3. Gyertyános Gergely (UTE) 36.680

K2:
1. Kadler Viktor, Hérics Dávid (Graboplast-Győr) 33.860
2. Horváth Bence, Szomolányi Máté (Graboplast-Győr) 34.220
3. Dombi Rudolf, Dudás (Építők, Bomba AVSE) 34.630

K4:
1. Nagy Péter, Hérics, Horváth, Szomolányi (Graboplast-Győr) 29.920
2. Sík Márton, Bozsik Gábor, Beé István, Boros Gergely (Démász-Szeged, BHSE Domino, Atomerőmű SE) 30.510
3. Kovács Attila, Németh Balázs, Péter Kristóf, Fazekas Nándor (Graboplast-Győr) 30.940

C1:
1. Lantos Ádám (Graboplast-Győr) 41.220
2. Foltán László (UTE) 41.720
3. Nagy Péter (Graboplast-Győr) 42.220

C2:
1. Nagy, Lantos 39.290
2. Korisánszky Péter, Korisánszky Dávid (Csepel) 40.140
3. Horváth Gergely, Kiss Tamás (Csepel) 40.660

C4:
1. Sarudi Pál, Bozsik Attila, Horváth Gábor, Balázs Péter (Szolnok, BSE-ESMA, Démász-Szeged) 35.010
2. Hajdu Gergő, Németh Szabolcs, Kovács Máté, Vasbányai Henrik (Dunaferr, MTK, BKV) 35.520
3. Végh Attila, Fehér Imre, Viktor Enre, Prancz Zoltán (BSE-ESMA, Atomerőmű SE) 36.180

5000 m:
K1:

1. Máthé Gábor (MTK) 18:29.030 p
2. Solti László (UKSC) 18:29.340
3. Kovács Attila (Graboplast-Győr) 18:39.750

C1:
1. Györe Attila (Csepel) 20:41.520
2. Kövér Márton (Merkapt) 20:42.450
3. Varga Dávid (MTK) 20:55.990

Nők, 200 m,
K1:
1. Kárász Anna (Démász-Szeged) 42.550 mp
2. Vad Ninetta (KSI) 43.050
3. Tóth Dzsenifer (MTK) 43.520

Kárász Anna
Kárász Anna

K2:
1. Tóth, Szilvásy Nóra (MTK) 40.800
2. Medveczky Erika, Sarudi Alíz (MTK) 41.310
3. Hagymási Anita, Farkasdi Ramóna (Graboplast-Győr) 41.830

K4:
1. Tóth, Sarudi, Szabó Petra, Szilvásy (MTK, Mezőgép) 37.520
2. Vad, Bara Alexandra, Horváth Noémi, Váczai Enikő (KSI) 38.520
3. Folláth Vivien, Spanyiel Fruzsina, Bodonyi Dóra, Aleksziev Rita (Szolnok, BSZHSE) 39.070

C1:
1. Takács Kincső (Graboplast-Győr) 53.120
2. Lakatos Zsanett (Graboplast-Győr) 53.820
3. Lakner Zita (UTE) 56.300

5000 m,
K1:

1. Csay Renáta (Graboplast-Győr) 20:19.280 p
2. Bara 20:40.320
3. Bodonyi 20:41.690
Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

NB III: négy meccsen három pont

Sajnos egyik megyei csapat sem szerzett három pontot az első fordulóban: a Volán és a Makó idegenben, a HFC otthon ikszelt. Tovább olvasom