2017. 04. 28. péntek - Valéria 14°C | 23°C Még több cikk.

Kakuk vidékbajnok

Győr adott otthont a férfi tekézők vidékbajnokságának. Az eseményről az első tizenhat jutott a jövő hét végén Szegeden, az újszegedi teke- és bowlingcentrumban rendezendő országos egyéni és páros fináléba.
Győr adott otthont a férfi tekézők vidékbajnokságának. Az eseményről az első tizenhat jutott a jövő hét végén Szegeden, az újszegedi teke- és bowlingcentrumban rendezendő országos egyéni és páros fináléba. A Ferroép-Szeged hatszoros Szuperliga-győztes gárdájából öten vettek részt a viadalon, és valamennyien bekerültek a huszonnyolcas döntőbe. A vidékbajnokságot Kakuk Levente nyerte meg 596 fával, a dobogó harmadik fokára pedig Kiss Norbert léphetett fel 593 egységgel. Karsai László (580) az ötödik, Kovács Gábor (565) a nyolcadik, míg Bódi Tibor (542) a tizennegyedik helyen kvalifikálta magát a szegedi fináléba.

Vasárnap eldől a bajnoki cím sorsa

A férfi első osztályú kézilabda-bajnokság első helyéért folyó, s három győzelemig tartó… Tovább olvasom