2018. 10. 20. szombat - Vendel 10°C | 20°C Még több cikk.

Karriercsúccsal mutatkozott be a hazai közönség előtt a vásárhelyi Molnár Bence

Negyven pont fölé jutott a Vásárhelyi Kosársuli első hazai mérkőzésén Molnár Bence.A hosszú kihagyás után újból jó erőállapotban játszó kosaras a komoly munkának tulajdonítja a kiugró eredményt.
Tizenkilenc dobásából tizenöt is a gyűrűben landolt, negyvenegy pont, öt gólpassz és három lepattanó: zseniális napot zárt a Vásárhelyi Kosársuliban Molnár Bence, aki karriercsúcsot döntött a Győr elleni hazai, 101–87–re megnyert mérkőzésen. – Az első negyed végén éreztem, hogy jól megy a játék, de csak a végén tudtam meg, hogy hány ponttal zártam. Elsősorban annak örülök, hogy nyertünk, hiszen ez volt az első hazai meccsünk, az csak a hab a tortán, hogy ilyen jól ment nekem. A második félidőben már kicsit jobban figyeltek rám, viszont igazi csapatmunka volt ez a győzelem.
Karriercsúcs. Molnár Bence (sárgában) remekelt. Fotó: kosarsport.hu
Nem csupán a 25 éves játékos, hanem a társak is remekül dobtak, hiszen a Kosársuli mezőnyből 72 százalékkal zárt. – Eléggé felspannolt állapotban játszottunk az első hazai meccsünkön, ez közrejátszhatott abban, hogy ilyen simán tudtunk nyerni egy Győr elleni rangadón – fogalmazott Molnár Bence, aki egy Achilles-sérülés miatt másfél évet hagyott ki, mostanra azonban már visszanyerte erejét.

A Kosársuli eddigi mindhárom bajnokiját megnyerte, ennek kapcsán Molnár Bence úgy véli, az augusztus óta elvégzett komoly felkészülési munka állhat a jó rajt mögött, a továbbiakban pedig szeretnék elérni céljukat, azaz a tabella első két helyének valamelyikén végeznének.

Mikler Roland visszatérhet a MOL-PICK Szegedhez!

A handball-planet.com értesülései szerint Mikler Roland, a Telekom Veszprém válogatott kapusa jövő… Tovább olvasom