2016. 12. 10. szombat - Judit 0°C | 9°C

Kecse-Nagy Helga ob-ezüstérmes

A férfiaknál a címvédő Krajcsák Márk sikerével fejeződött be a fallabdázók 19. országos bajnoksága: a háromszoros Eb 5. versenyző sorozatban negyedszer nyerte meg az ob-t.
A férfiaknál a címvédő Krajcsák Márk sikerével fejeződött be a fallabdázók 19. országos bajnoksága: a háromszoros Eb 5. versenyző sorozatban negyedszer nyerte meg az ob-t. A Római Teniszakadémián rendezett háromnapos viadalon a nők küzdelmében Biró Zsuzsa lett a bajnok, míg az ezüstérmet a szegedi Kecse-Nagy Helga szerezte meg.
Eredmények:

Nők, elődöntők: Kecse-Nagy Helga–Szombati Edina 3:1, Bíró Zsuzsa–Kékesi Zsuzsanna 3:0; a 3. helyért: Szombati–Kékesi 3:0, a döntőben: Bíró–Kecse-Nagy 3:1.

Férfiak, elődöntők: Krajcsák Márk–Reiser Dávid 3:0, Fülöp Sándor–Szabóky Márton 3:0, a 3. helyért: Szabóky–Reiser 3:2, a döntőben: Krajcsák–Fülöp 3:2.