2017. 12. 15. péntek - Valér 6°C | 13°C Még több cikk.

Kecskemét: balhé a lelátón, vereség a pályán Kaposváron

Kaposvár – A Soproni Liga 13. fordulójában nem tört meg a kecskemétiek rossz sorozata, továbbra sem tudnak pontot szerezni a somogyiak ellen az NB I-ben. A végeredmény Kaposvári Rákóczi FC – KTE-Ereco 2-1.

A párharc harmadik élvonalbeli találkozóján harmadik vereségét szenvedte el a Kecskemét a Kaposvár ellen. Montvai Tibor találata előtt és után is gólt szerzett Maróti Béla, így alakult ki a végeredmény.

A második félidő derekán az egyik hazai szektorban a szurkolók egy csoportja összeverekedett a biztonsági emberekkel. A vendégdrukkerek sportszerűen biztatták a kedvenceket: két busszal és tucatnyi autóval érkeztek a helyszínre.

A KTE-Ereco többségi tulajdonosa, Rózsa Pál az új vezetőedző, Csertői Aurél társaságában tekintette meg a mérkőzést a lelátón. Fel van adva a lecke Csertőinek, gatyába kell ráznia a csapatot az MTK és a Debrecen elleni rangadóra.