2017. 09. 25. hétfő - Eufrozina, Kende 8°C | 18°C Még több cikk.

Két arany, két ezüst a félmaratonon

Budapesten, a Nike félmaraton keretén belül rendezték meg a táv országos bajnokságát, melyen rajthoz álltak és jól szerepeltek a Szegedi VSE atlétái.
Budapesten, a Nike félmaraton keretén belül rendezték meg a táv országos bajnokságát, melyen rajthoz álltak és jól szerepeltek a Szegedi VSE atlétái. A felnőttt női mezőnyben a piros-kék trió (Kiss Ágnes, Biacsi Ilona, Biacsi Bernadett) ezüstérmet szerzett, egyéniben Kiss 10., Biacsi I. 11., Biacsi B. pedig 12. lett.

Az utánpótlás-bajnokság még nagyobb sikereket hozott: Biacsi Ilona arany-, Biacsi Bernadett ezüstérmet szerzett, míg Szerencsi Ildikó a 6. helyen ért célba. A hármójukból verbuválódott csapat a dobogó legmagasabb fokára „futott fel". Edzők: Gera Tibor és Antal Andor.

Jó játék az edzőmeccsen

Harmadik előkészületi mérkőzését 77–58-ra megnyerte a Szeviép-Szeged NB I A csoportos női… Tovább olvasom