2018. 07. 19. csütörtök - Emília 18°C | 27°C Még több cikk.

Két tájfutó bronzérem

Kunfehértón rendezték a tájfutók hosszú távú országos bajnokságát. Az SZVSE versenyzőinek ez volt az idei első tétversenyük.
Az igen hosszú pályákon, szoros eredmények születtek, az utolsó pontra még egy úszást is beiktatott a szervező egyesület, a Kalocsai SE. Az indulók vagy úsztak 15, vagy kerültek 400 métert.

A szegediek közül a felnőtt nőknél, Szerencsi Ildikó a 3. helyet szerezte meg. Gera Tibor edző ezt így értékelte: „ Elsőéves felnőtt létére ez igen biztató, hiszen ez a verseny már válogató volt a nyári dániai vb-re. Bízom a jó folytatásban, hiszen egyre több verseny következik majd."
Az ifjúsági lányoknál Szerencsi Dóra szintén a dobogó harmadik fokára állhatott, az 5. helyet pedig a még serdülőkorú Tóth Réka szerezte meg. Serdülőknek nem rendeznek hosszú távú bajnokságot.

Bizakodva készült a Pick

A férfi kézilabda alapszakasza ma 18 órától az örök rangadóval zárul Veszprémben. A bajnoki tabellát… Tovább olvasom