2017. 04. 25. kedd - Márk 6°C | 20°C Még több cikk.

Kétszáz drukker a Szabadság téren

Negyedik mérkőzésükön vannak túl a csapatok a labdarúgó megyei III. osztályban. Az IKV-Alsóváros 200 néző(!) előtt második félidei jó teljesítményével késztette megadásra az igen kulturáltan focizó ferencszállásiakat.
Negyedik mérkőzésükön vannak túl a csapatok a labdarúgó megyei III. osztályban. Az IKV-Alsóváros 200 néző(!) előtt második félidei jó teljesítményével késztette megadásra az igen kulturáltan focizó ferencszállásiakat. Csak Várszegi Richárdnak köszönheti a győzelmet a Csengele, aki remek játékkal szinte egymaga verte meg a hősiesen küzdő Domaszéket. A H. Astra FC imponáló győzelmével vezeti a tabellát. Öt rúgott góllal, vendégként is csak egy ponttal gazdagodott a feltámadó Ruzsa. Hullámvölgyben van, lejtős pályára „tévedt" a Pusztamérges.

Eredmények:

Homokháti csoport: Röszke II.–Baks 2–0, gólszerzők: Simon, Tari; kiállítva: Somodi Balázs (Baks). Domaszék–Csengele 1–3, gsz.: Süli G., ill. Wenner (2), Várszegi R. Balástya II.–Ruzsa 5–5, gsz.: Jójárt T., Hegedűs, Horváth Zs., Böröcz, Laczkó I., ill. Horváth I., Galvácsi (2-2), Bata Z. Zsombó–Öttömös 4–0, gsz.: Szépfalusi A. (2), Kovács I., Mihálffy Zs. Pusztamérges–Zákányszék 1–5, gsz.: Huszta, ill. Farkas Cs. (2), Tanács R., Hódi K., Kószó. Forráskút–Szatymaz 1–2, gsz.: Tarján R., ill. Csontos, Tóth Z.

12. Öttömös 4 – – 4 4 – 27 0

Tisza-Maros csoport: Ambrózfalva–Pitvaros 0–2, gólszerzők: Tánczos, Kalmár. H. Astra FC–Földeák 4–1, gsz.: Palicskó, Mihály L., Czuczi, Király N., ill. Lászlai G. IKV-Alsóváros SE–Ferencszállás 2–1, gsz.: dr. Csúcs Á., Nagypál Z., ill. Mészáros P. Algyő SK II.–FK 1899 Szeged 2–1, gsz.: Farkas Sz. (2), ill. Ács S. Kübekháza–Derekegyház 1–0, gsz.: Kovács Z. Pázsit SE–Maroslele 3–0, gsz.: Molnár L. (2), Kis Z.

Nyitás előtt sor állt a Pick-belépőkért

Sokan aggódtak azért, mert a Pick Szeged kézilabdacsapatának vezetése az elmúlt évhez képest 1500… Tovább olvasom