Kettő itt, kettő ott

Szeged - A férfi futsal NB I felsőházi rájátszásában az UTC Futsal Team azt a szombathelyi Haladást fogadta az ötödik fordulóban.
UTC FT–Haladás 2–2 (1–1)
Férfi futsal NB I, felsőházi rájátszás, 5. forduló. Szeged, újszegedi sportcsarnok, 400 néző. Vezette: Viczián, Takács Z.
UTC FT: Tombácz – Hernády, Trucz, Fülöp T., Puskás Cs. Csere: Koncz Zs., Dürgő, Hegyesi Zs., Juhász I., Pataki, Szentes-Bíró. Edző: Brinszky Adrián.
Haladás: Kajáry – Bagó, Czeglédi, Halmos, Jáger. Csere: Bogyó, Schimmer, Horváth P., Joó. Edző: Horváth Levente.
Gólszerzők: Koncz Zs. (4.), Juhász I. (29.), illetve Halamos (16.), Horváth P. (35.).

Az alapszakaszban az UTC idegenben legyőzte a Haladást, ám itthon kikapott tőle, sőt a magyar kupa elődöntőjében is a vasiak nyertek.

Harcolni kellett: Pataki (fehérben) harcolt, csapata jutalma egy pont. Fotó: Frank Yvette

Volt mit törleszteni tehát, és úgy tűnt, ez könnyen össze is jöhet, hiszen Koncz Zsolt már a meccs elején kilőtte a jobb felsőt. Ám a vasiak a félidő második részében egy szép kombináció révén kiegyenlítettek. A második félidő is hasonlóan alakult, azaz az UTC vezetett, a vendégek pedig egyenlítettek. A lelkes Haladás pontszerzése meglepetés.

Brinszky Adrián: – Kötelező győzelmet szerettünk volna, de az ellenfél igen motivált volt, és ritmustalan játékával elrontotta a mi játékunkat. Sajnálom, mert a harmadik helyért zajló harcban fontos lépést tehettünk volna előre.

ONline tudósításunkat itt olvashatják el újra. >>>

UTC: két egyforma félidő, egy pont

Újabb komoly erőpróba várt az UTC Futsal Teamre, amely a szombathelyi Haladást fogadta az újszegedi sportcsarnokban. A vége 2-2. Tovább olvasom