2017. 08. 23. szerda - Bence 15°C | 25°C Még több cikk.

Kick-box: két tigerses Belgrádban

A kick-box három szakágában (thai-box, low-kick, light-contact) országos bajnoki döntőt rendeztek, amelyen a Tigers SE Szeged versenyzői is elindultak. Az eseményeken súlycsoportonként csak az startolhatott, aki a korábbi két forduló alapján kiérdemelte.

A tét a felnőtteknél a válogatottság volt, és a nemzeti együttesbe két Tigers-harcosnak, az egyaránt ob-címet szerzett Zatykó Zitának (thai-box, +70 kg) és Nedreu Dánielnek (thai-box, –75 kg) sikerült bekerülnie. Az esemény érdekessége volt, hogy a szegedi Székely Sándor személyében doktori címmel büszkélkedő sportoló is szerzett érmet.

A világbajnokságnak Szerbia fővárosa, Belgrád ad otthont, az eseményre már elutaztak a Tigers versenyzői.

Tigers-érmek

A szegedi Tigers SE eredményei, light-contact ob súlycsoportonként a legjobb négy versenyző részvételével, döntő, Békéscsaba. –74 kg: 3. Ábrahám Péter, –79 kg: 2. dr. Székely Sándor.
Low-kick és thai-box ob, döntő, Pécs. Juniorok, thai-box, –71 kg: 1. Dorozsmai Dávid. Low-kick, –81 kg: 1. Forgó Balázs. Felnőttek, thai-box, +70 kg: 1. Zatykó Zita, 2. Kanizsai Ágnes. –75 kg: 1. Nedreu Dániel. Low-kick, –71 kg: 3. Ábrahám P. Felkészítők: Stricz Olivér, Stricz Richárd, Székely Dániel.

Szávay Ágnes Szöul meghódítására készül

Szávay Ágnes pekingi tornagyőzelme után a 20. helyre lépett előre a női teniszezők… Tovább olvasom