2017. 06. 28. szerda - Levente, Irén 22°C | 35°C Még több cikk.

Kikapott az MKB Veszprém

30-26-ra kikapott az MKB Veszprém az VELUX EHF Bajnokok Ligájában az orosz bajnok, a Csehov otthonában.
Csehovszki Medvegyi (orosz)–MKB Veszprém 30–26 (13–13)
Férfi kézilabda VELUX EHF Bajnokok Ligáka, Csehov, B csoport,9. forduló.
Gólszerzők: Filippov 6, Harbok 5, Aszlanyan, Kovaljov, Selmenko, Csipurin, Dibirov 3-3, Koksarov 2, Ivanov, Sztarih 1-1, ill. Császár 7, Pérez 6, Iváncsik G., Vujin 4-4, Gulyás 2, Vilovszki, Urban, Sulic 1-1.

Ezzel a vereséggel a Veszprém nehéz helyzetbe került, az utolsó fordulóban, pontot, pontokat kell szereznie a listavezető Atletico Madrid ellen a továbbjutáshoz. Mocsai Lajos csapata hiába hajrázott jól az első félidőben, a második játékrészben nem volt esélye a győzelem megszerzésére.

A Pick Szeged szombaton 16.15-kor a D csoport 9. fordulójában a Partizan Belgrádot fogadja. Elővételben holnap 16 órától 18.30-ig lehet jegyet vásárolni az újszegedi sportcsarnok pénztárában.
A szerb bajnok pénteken már Szegeden tréningezik, 15 játékos alkotja majd a keretét.

• 6. TUTI 2012. február 17. 14:21
    „Ez vmi web hiba lesz....de mi azt enm tudom :)”
  • 5. kopkop 2012. február 17. 11:01
    „Moderálásra kerül az egy adott témához hozzászólás többszöri bemásolása”
  • 4. TUTI 2012. február 17. 10:41
    „Vp-ben, Szegeden ugyanazok a gondok évek óta! Inkább évtizedek óta!
    1. A utanpótlás nincs megfeleloen támogatva. Elvesznek a tehetséges fiatal játékosok!
    2. A magyarbajnokság szinvonala gyenge.
    3. A csapatok menedzselése, háttr szervezese is lehetne sokkal jobb.
    Nem Mocsai, Skala vagy Mezei hibája összmagyar gondok csapodnak le itt is!
    ...az erőnlét javitása...
    CSAK előre! Nem, nem soha nem adjuk fel! :)
    HAJRA MAGYAROK! HAJRA PICK SZEGED!”
  • 3. TUTI 2012. február 17. 10:34
  • 2. TUTI 2012. február 17. 10:23
  • 1. margot 2012. február 17. 08:14
    „Enervált játékosok csak ilyen eredményt tudnak produkálni én már meg sem lepődők ezen. Ennyit tudnak a játékosok produkálni egy mérkőzés alatt 20 percet tudnak csak koncentráltan játszani. Utána szétesnek mint a össze esnek mint a rosszul kelt kalács.”