2017. 06. 26. hétfő - János, Pál 20°C | 31°C Még több cikk.

Kikapott az SZDRE

Csak a tisztes helytállásban bízhatott az SZDRE együttes a csoport favoritja, a listavezető Gödöllő ellen.
SZDRE-Radnóti–TEVA-Gödöllői RC 0:3 (–15, –7, –20)
NB I-es női ligabajnokság, Szeged, 100 néző.
SZDRE: Komáromi, KISS, Kádár, Duba, Huszta, VAKULYA. Cserék: Lazányi, Rézsó, Túri. Megbízott edző: Bezdán István.

Csak a tisztes helytállásban bízhatott az SZDRE együttes a csoport favoritja, a listavezető Gödöllő ellen. Az első és a harmadik szettben rendesen megizzasztották a hazaiak a vendégeket, a szegedi szakvezetés elégedett volt a játékosok teljesítményével. Ez mindenképpen biztató lehet a szerdai hazai (kezdés 14 óra), TF elleni rangadóra.

További eredmények: B csoport, 7. forduló: Szabóker-Agria RC Eger–Tatabányai Volán SE 0:3, DEAC–TFSE 1:3, Vasas–Óbuda 0:3.