2017. 06. 26. hétfő - János, Pál 20°C | 31°C Még több cikk.

Könnyű lett: Griff SE-Vidux Tisza Squash SE 0-4

A fallabda Premier Liga 2. fordulójában a Vidux Tisza Squash SE simán nyert a PSA-Griff SE otthonában.
PSA-Griff SE-Vidux Tisza Squash SE 0-4
Férfi fallabda Premier Liga, 2. forduló. Budapest, Griff Squash&Fitness Club.
Párok:
Altvater Kende-Hoffmann Péter 0:3 (2-11, 4-11, 0-11)
Reiser Dávid-Sebők Benedek 0:3 (4-11, 4-11, 11-13)
Szabóky Márton-Eddie Charlton 0:3 (7-11, 7-11, 6-11)
Gubi Ramón-Daniel Poleschuk 0:3 (7-11, 3-11, 5-11)

- Meggyőző fölénnyel nyertünk, rendkívül elégedett vagyok, ezért utaztunk el Budapestre. Hasonló fölényre számítottam, hiszen a srácok rengeteget edzenek, és már többször bebizonyították, hogy ők alkotják Magyarország legjobb csapatát. Várjuk a hasonló folytatást, immár Szegeden! - értékelt Barna Zsolt, a névadó Vidux Kft. tulajdonosa.

Eddie Charlton értékelte a mérkőzést, Vass Máté fordított.

20.04: és már vége is: 11-5-re Poleschuké a harmadik szett, így a Vidux Tisza Squash SE az első fordulóhoz hasonlóan 4-0-ra nyerte a bajnokit. Folytatás februárban, Szegeden!

19.59: ez már simább volt, a bivalyerős Poleschuk 11-3-ra hozta a játszmát.

19.55: megvan a 10 szett is, ami a Gubi Ramón-Daniel Poleschuk meccsen az elsőt jelentette: 11-7-re nyert Poleschuk.

19.36: ez volt a legjobb szett, közönségszórakoztató labdamenetekkel, és ez is szegedi sikerrel zátult: 11-6 Charltonnak. Így a meccsük 3:0 lett, összesítésben pedig 3-0 ide.

19.24: megvan a második szett is, szintén 11-7 ide.

Szegedi pont, szegedi szurkolás.

19.14: továbbra is hibátlan a Szeged, Eddie Charlton 11-7-re nyerte az első játszmát Szabóky Márton ellen.

18.58: jön a magyar ranglistavezető Szabóky Márton és az angol Eddie Charlton találkozója.

Jelenet a meccsből.

18.55: az eddigi legszorosabb szettet láttuk: Reiser már 8-1-re is vezetett, innen lett 10-10, Sebők végül 13-11-re behúzta a játszmát, így a meccset is megnyerte.

18.45: lemásolták az első szettet, a másodikat is 11-4-re nyerte Sebők.

18.42: így látják a szurkolók:

Szurkolók szemével - 1.

Szurkolók szemével - 2.

18.37: ez már izgalmasabb volt, szép labdamenetekkel, Sebők 11-4-re nyert.

18.30: jelenleg már a Reiser Dávid-Sebők Benedek meccs zajlik.

18.24: hát, ez ennyi volt, 14 percig tartott a meccs. Hoffmann 11-0-val nyerte a harmadik szettet, így 3:0-ra a meccset.

Hoffmannak nem volt nehéz dolga.

18.20: no, ez egy kicsit szorosabb volt, 7-4-re is állt a szett, Hoffmann végül 11-4-re nyert. 2:0 ide.

18.14: nincs izgalom, az első szett 11-2-re Hoffmanné.

18.10: Altvater Kende és Hoffmann Péter a nyitómeccs két főszereplője.

18.01: kicsit csúszik a kezdés, a hazai csapat elég nehezen áll össze a bajnokira. Nálunk már elkészült a csapatkép.

17.47: az első fordulóban a Vidux Tisza Squash SE simán, 4-0-ra győzte le a Topgrundot. Erről itt olvashat bővebben.

17.35: Nomen est omen:

Eddie Charlton és a Charlton-zászló.

17.25: a szegediek világranglista-53. légiósa, Eddie Charlton is itt van már, sőt, a szegedi szurkolók egy Charlton Athletic-zászlóval külön is készültek neki. Az angol fiatalember ugyanúgy írja a nevét, mint a nagymúltú futballcsapat.

17.20: köszöntünk mindenkit a budapesti Griff Squash&Fitness Clubból. Hamarosan kezdődik a premier Liga második fordulója, tartsanak velünk!

Emlékezhetünk rá, a szegediek egy könnyed, 4–0-s sikerrel kezdték a hatfordulós sorozatot a Topgrund otthonában, ám a mostani budapesti kirándulás nem ígér ilyen sima sikert.

Az ellenfélnél szerepel az a Krajcsák Márk, aki a legjegyzettebb magyar játékosnak számít, 2010-ben 37. volt a világranglistán. Mellette a jelenlegi magyar ranglistavezetőre, Szabóky Mártonra kell még odafigyelni, ám a hírek szerint külföldi játékost nem szerződtettek a hazaiak.

Nemúgy a Szeged, amelynél az első fordulóban kiválóan bemutatkozó Daniel Poleschuk mellett a világranglistán 53. Eddie Charlton is a keretben lesz, mellettük várhatóan Sebők Benedek és Hoffmann Péter alkotja a négyesfogatot.

Hoffmann Péterék győzelemért utaznak. Fotó: Frank Yvette

A hangulatra most sem lehet majd panasz, Szegedről kisbusszal, valamint több autóval is indulnak szurkolók a Bartók Béla úti Griff Squash&Fitness Clubba. A találkozóról a delmagyar.hu online tudósítás formájában számol be.

Sporttörténelmet írtak az SZVSE futói

Répáshutai országos éjszakai bajnokságot, a miskolci sprint váltóbajnokságot és a Bükkben… Tovább olvasom