Délmagyar logó

2017. 10. 24. kedd - Salamon 9°C | 13°C Még több cikk.

Kopasz Bálinté a kajak a Hanzok Örs emlékversenyen

Szeged - Tizenhat klub részvételével rendezték meg a szegedi Maty-éren az EDF DÉMÁSZ-kupát.
A viadal egyben Hanzok Örs kajakos és kenus emlékversenyt, amely évadnyitó hosszú távú viadal volt, és amelyet a Hanzok Örs Alapítvány, a Szegedi Sport és Fürdők Kft., valamint az EDF DÉMÁSZ-Szeged VE közösen szervezett. Hagyomány, hogy a Hanzok Örs Alapítvány jóvoltából a serdülő V. korcsoportú fiúk K1-es mezőnyének győztese egyéves használatra egy kajakot kap. Idén ezt az elsőségével az algyői Kopasz Bálint érdemelte ki.

Hanzok Örs kajakos és kenus emlékverseny. Fotó: Karnok Csaba (galéria)

A Csongrád megyei klubok versenyzőinek eredményei, gyermek I., lányok, MK1, 4000 m: 1. Balogh Nóra (EDF DÉMÁSZ-Szeged), 2. Nagy Ágnes (SZTIHE). Gyermek II., lányok, MK1, 4000 m: 1. Varga Sára, 2. Verbőczi Eszter (mindkettő EDF DÉMÁSZ-Szeged). Gyermek II., fiúk, MK1, 4000 m: 2. Karnok Marcell, 3. Szél Balázs (mindkettő EDF DÉMÁSZ-Szeged). Gyermek I–III., fiúk, TC4, 4000 m: 1. EDF DÉMÁSZ-Szeged (Molnár Csenge, Boldizsár László, Mihalecz Vanessza, Paragi Bence), 2. Szegedi Dózsa (Lehőcz Ádám, Páskuli Domokos, Kiszely Zsófia, Remzső Alex). Gyermekek, MC1, 2000 m: 1. Nagy Bianka, 2. Szabó Krisztián, 3. Kocsis Gergő (mind EDF DÉMÁSZ-Szeged). Gyermek I–II., fiúk, PC2, 4000 m: 1. Sági Péter, Győző Levente (Sz. Dózsa). Gyermek I–II., fiúk, C1, 4000 m: 1. Kocsis Ádám, 2. Paulik Tibor (mindkettő EDF DÉMÁSZ-Szeged).

Előkészítők, fiúk, MK1, 500 m: 1. Ördögh Vilmos, 3. Lakos Barnabás (mindkettő EDF DÉMÁSZ-Szeged). Előkészítő A., lányok, MK1, 500 m: 1. Menyhárt Rita (SZTIHE).

Kölyök IV., fiúk, K1, 4000 m: 2. Hajdu Bence (Csongrád). Kölyök III., fiúk, K1, 4000 m: 3. Juhász Huba (SZTIHE). Kölyök III., fiúk, MK1, 4000 m: 2. Csókási Márton (SZTIHE). Kölyök III., lányok, MK1, 4000 m: 1. Szanka Edit, 2. Vass Bianka (mindkettő EDF DÉMÁSZ-Szeged). Kölyök III., fiúk, PC2, 4000 m: 1. Makra Gábor, Kis Máté (EDF DÉMÁSZ-Szeged), 2. Demeter Botond, Bodó Ruben (EDF DÉMÁSZ-Szeged, Sz. Dózsa). Kölyök IV., fiúk, C1, 4000 m: 2. Magyar Tamás, 3. Faragó Gábor (mindkettő EDF DÉMÁSZ-Szeged).

Serdülő V., fiúk, K1, 4000 m: 1. Kopasz Bálint (Algyő), 2. Lichtenstein Péter, 3. Kovács László (mindkettő EDF DÉMÁSZ-Szeged). Serdülő VI., lányok, K1, 4000 m: 2. Végh Bianka (SZTIHE), 3. Szénási Zsófia (EDF DÉMÁSZ-Szeged). Serdülő V., lányok, K1, 4000 m: 1. Kiss Bettina (Csongrád). Serdülő VI., fiúk, K1, 4000 m: 3. Tamás Tibor (EDF DÉMÁSZ-Szeged). Serdülő V–VI., fiúk, C1, 4000 m: 1. Posztós Patrik, 2. Gruity Milán, 3. Kopschitz Kristóf (mind EDF DÉMÁSZ-Szeged).

Ifjúsági VII–VIII., férfiak, K1, 4000 m: 3. Fekete Martin (EDF DÉMÁSZ-Szeged). Ifjúsági VII–VIII., nők, K1, 4000 m: 1. Posztós Cintia (EDF DÉMÁSZ-Szeged), 2. Kovács Eszter (SZTIHE). Ifjúsági VII.–VIII., férfiak, C1, 4000 m: 1. Bozsó Bence, 2. Virág Zoltán, 3. Bozsó Barnabás (mind EDF DÉMÁSZ-Szeged).

Felnőttek, férfiak, K1, 4000 m: 2. Tóth Attila Tas (EDF DÉMÁSZ-Szeged). C1, 4000 m: 1. Szabó Gábor, 2. Varga Tamás, 3. Dobi Tamás (EDF DÉMÁSZ-Szeged). Nők, K1, 4000 m: 1. Seprenyi Sára.

Olvasóink írták

  • 1. Star1 2012. április 23. 19:15
    „Egy kis helyreigazítás:

    Kölyök III. fiúk MK1 4000 m. 1.Törköly Zoltán (Edf-Démász Szeged), 3.Sipos Dávid (Edf-Démász Szeged)”

hirdetés

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Győzött az ASS-Makói SVSE

A sakkozók OB I-es csapatbajnokságának legutóbbi fordulójában magabiztos sikert aratott az ASS-Makói… Tovább olvasom