2017. 03. 27. hétfő - Hajnalka 2°C | 12°C Még több cikk.

Kosárlabda: remekül helytállt a Bodrogi Bau

Mindkét csapat sok hibával kezdett, felváltva estek a kosarak (18–20). A vásárhelyiek közül különösen Gémes volt elemében, a túloldalon viszont a kezdőötös valamennyi tagja szórta a pontokat, így az Olaj 10 pont fölé tornázta az előnyét.
Szünet után a vendégek két amerikaija, Hollins és Kelley továbbra is ellenállhatatlan volt, de a többiek is szépen csipegették a morzsákat, a 29. percben már 75–54-re vezetett a címvédő. A Bodrogi Bau derekasan kapaszkodott, ám a 31. percben 11 pontos hátránynál három egymást követő támadást is elpuskázott, és ezzel el is dőlt a mérkőzés.

Czuprák László: – Az első félidőben elkövetett gyermeteg hibáinkat nem tudtuk kompenzálni a szünet után. Jól küzdöttünk, de ez csak a tisztes vereséghez volt elegendő.

Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli - Szolnok: 80-90

NB I A csoportos férfi kosárlabda-mérkőzés. Vásárhely, 1100 néző. Vezette: Vétek, Kiss, Farkas G.
Bodrogi Bau: Drahos 14/6, Brooks 4, Freeman 21/3, Kováts 4, GÉMES 32/3. Csere: Böszörményi 3, Kukla 2, Utasi. Edző: Czuprák László.
Szolnoki Olaj: KELLEY 15/3, HOLLINS 20/6, Cziczás 13/3, JURKUNAS 17/3, Lopatka 13. Csere: Molnár A. 6, Harazin 4, Cseh 2. Edző: Pór Péter.

Húsz Eb-selejtező a hétvégén: Magyarország Máltával játszik

Szombaton húsz Eb-selejtezővel folytatódik a kontinentális nagyüzem – hétvégén akár az első… Tovább olvasom