2017. 07. 28. péntek - Szabolcs 15°C | 27°C Még több cikk.

Kovács aranyérmes

Négy éremmel térhettek haza a Szegedi Judo SE versenyzői a Magyar Köztársaság-kupa cselgáncsviadal második fordulójáról.
Négy éremmel térhettek haza a Szegedi Judo SE versenyzői a Magyar Köztársaság-kupa cselgáncsviadal második fordulójáról. A Honvéd Tüzér utcai edzőtermében tartott eseményen a Tisza-partiak friss igazolása, Kovács László – aki az SZTE JGYTFK testnevelési karán tanul – a 66 kg-ban a legjobbnak bizonyult. A súlycsoport harmadik helyén a még junior korú Mester Dániel végzett. A 73 kg-ban Bürgés Milán csak a 2005-ös Európa- és világbajnok Braun Ákostól szenvedett vereség, így harmadik lett. Ugyancsak a dobogó harmadik fokára állhatott fel a 100 kg-ban Szabó Csaba. Bürgés és Kovács a két forduló alapján bekerült a felnőtt válogatott keretbe. A versenyzőket Bürgés Mihály készítette fel, támogatók: Sándor Ernő, Sándor Csaba, Török Attila, Oláh Tibor.

SZDRE: cél a feljutás

A feljutásra pályázó SZDRE NB II-es női röplabdacsapata ma játssza idei első tétmeccsét. Tovább olvasom