2017. 09. 20. szerda - Friderika 10°C | 19°C Még több cikk.

Közel járt a sikerhez az Universitas

Közel járt a pontszerzéshez az Universitas Szeged női vízilabdacsapata Budapesten a Kőér utcában. Lakó Gábor együttese az utolsó percekben 12-10-re kapott ki a Honvéd ELTE POLO csapatától.

Honvéd ELTE POLO - UNIVERSITAS Szeged 12-10 (3-2, 2-4, 5-2, 2-2)

Vodafone női vízilabda OB I
Budapest, Kőér utca. Vezette: Németh A., Mucskai P.
Honvéd gólszerzői: Dombrádi 5, Gyöngyössy 3, Zabolai 2, Verla 1, Kövesdi 1.
Szeged gólszerzői: Dalmády Sz. 3., Lengyel Dorottya 3, Lengyel Dominika 1, Dalmády P. 1, Hajdú 1., Lengyel A. 1.
Emberelőny: 4/3 ill. 10/3.
Ötméteres: 2/1 ill. 2/2.
Kipontozódott: Gyöngyössy, Zabolai ill. Hajdú.

Dombrádi duplájával indult a mérkőzés, majd a második negyed közepéig felváltva potyogtak a gólok, az első félidőben 6-5-re az Universitas vezetett.

A harmadik negyedet 4 hazai találat nyitotta, ezzel három góllal húztak el a hazaiak.

Az utolsó nyolc perc elején Lengyel Dorottya dupljával ismét partiban volt az Universitas. Bő 5 perccel a vége előtt 10-10 állt az eredményjelzőn.
A kihagyott előnyök és lövések megbosszulták magukat, Gyöngyössy és Dombrádi eldöntötte a találkozó kimenetelét, így két góllal győzött a Honvéd.

Kecskeméti pontmentés a sereghajtó ellen

A 85. percben szerzett Csukics-góllal mentett pontot a Kecskemét a sereghajtó Diósgyőr ellen a labdarúgó NB I 20. fordulójában. Tovább olvasom