Délmagyar logó

2017. 11. 20. hétfő - Jolán 1°C | 8°C Még több cikk.

Labdarúgás: Galambos a megye legjobb gólvágója

Galambos Szilveszter, a megyehármas Baktó játékosa lőtte a legtöbb gólt ősszel a Csongrád megyei futballcsapatokban szereplő játékosok közül – szám szerint 20-at. Hat osztály nyolc bajnokságában gyűjtöttük össze a legjobbakat.
Hat osztály nyolc bajnokságában, az NB II-től a megyenégyig léptek pályára Csongrád megyei labdarúgócsapatok a 2014–2015-ös szezon ősze során. Alábbi összeállításunkban a pontvadászatok góllövőlistáinak legjobbjait gyűjtöttük össze – a megyei bajnokságokban az első tíz helyezetett szerkesztettük a listánkba.

NB II
1. Remili Mohamed (Vasas) 14, 2. Ferenczi István (Vasas) 12, ...4. Germán Tamás (Szeged 2011-Grosics Akadémia) 7, ...23. Oláh Lóránt (Szeged 2011-Grosics Akadémia) 4 góllal.

NB III, Közép csoport
1. Zsolnai Richárd Tibor (Vác) 11, 2. Tóth Márk (Szentlőrinc) 9, 3. Bata Csongor (SZEOL SC) 7, ...21. Ondrejó Tamás (SZEOL SC) 4 góllal.

Megyei I. osztály
1. Bernát Péter (Tiszasziget) 16, 2. Szőke Péter (Mórahalom) 13, 3. Baji Renátó (Ásotthalom) 11, 4. Balogh Ádám (UTC) 10, 5. K. Tóth Gyula (Mórahalom), Nikola Romics (Sándorfalva) 9, 7. Péter Sándor (Tápé), Mihály Róbert (Mindszent), Szabó Mihály Dávid (HFC), Szasa Nikutovics (HFC), Szasa Glendza (Tápé) 8 góllal.

Megyei II. osztály
1. Nagy Dávid (Székkutas) 14, 2. Szél Róbert (Üllés), Vellai Áron (Szőreg), Gallai Gábor (Deszk) 12, 5. Jenei Csaba (Móravárosi Kinizsi) 10, 6. Füleki Gábor (Kiskundorozsma), Tábi Attila (Szőreg) 9, 8. Kovács Sándor (Bordány), Völgyi Roland (Újszent-
iván), Koncz Miklós (Csengele) 8 góllal.

Megyei III. osztály, Homokháti csoport
1. Bánfi Péter (Baks) 14, 2. Landler Péter (Sándorfalva II.) 12, 3. Sepsik István (Csanytelek) 11, 4. Masa Richárd (Ruzsa), Forgó Tamás (Csanytelek), Nagy István (Csongrád III.) 10, 7. Kurucsai András (Sándorfalva II.), Polyák Csaba (Baks) 9, 9. Major László (Röszke), Bella Dávid (Algyő II.), Szilágyi János (Ruzsa), Szőke Csaba (Baks) 8 góllal.

Megyei III. osztály, Tisza–Maros csoport
1. Galambos Szilveszter (Komlósi Trans Baktó) 20, 2. Paczuk Pál (Fábiánsebestyén), Juhász Sándor (HFC) 17, 4. ifj. Major László (Komlósi Trans Baktó) 15, 5. Veréb Tamás (Csanádpalota) 14, 6. Orosz Attila (Földeák) 13, 7. Palásti Attila (Csongrád II.), Csizmadia Krisztián (Kis-
zombor), Gróf Norbert (Pitvaros), Barta Mihály (Komlósi Trans Baktó) 11 góllal.

Megyei IV. osztály, Keleti csoport
1. Kovács Sándor (Szikáncs) 18, 2. Ohát Tamás (Maroslele) 17, 3. Bíró Tibor (Maros- menti UFC) 13, 4. Mihály Lajos (Szikáncs) 9, 5. Bárkányi Andor (Szatymaz U19), Palotás Endre (KEAC) 8, 7. Dunai László (Szikáncs), Bíró György (St. Mihály II.), Orosz Attila (Földeák U19), Kis Tamás (Földeák U19), Szalai Tamás (Nagylak) 7 góllal.

Megyei IV. osztály, Nyugati csoport
1. Piti János Zoltán (Szegvár) 11, 2. Bakos Bence (Ásotthalom) 10, 3. Csara Ferenc (Domaszék) 9, 4. Balasi Tibor (Pusztaszer) 8, 5. Dobák Arnold (Ásotthalom), Hajda Tamás (Zsombó) 7, 7. Nagy György (Rock Klub), Bitó Róbert (Dóc), Kasper Máté (Pusztaszer), Bárkányi Andor (Szatymaz), Gyöngyi István Roland (Csanytelek) 6 góllal.

hirdetés

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Kék Mókus-kupa: Varga Pince kétszer

A 28. Kék Mókus-kupa kispályás labdarúgótorna utolsó játéknapja következik szombaton, amikor a… Tovább olvasom