A labdarúgó NB III Alföld csoportjának 24. fordulójában a három megyei csapatunk közül csak az Algyő szerzett pontot.
Cegléd–HFC 4–2 (3–1)
Cegléd, 600 néző. Vezette: Tóth Cs.
Cegléd: Kiri – Szepes, Tóth M., Abdel-Mazsid, Bálint – Magyari, Buczkó, Kecskeméti (Farkas), Juhász – László (Kenderes), Lendvai (Szabó T.). Játékos-edző: Szabó Tibor.
HFC: Bíró – Szűcs, Dálnaki, Pécsek, Borbás Zs. (Antal) – Mészáros, Keller, Ruzsinszki (Varga M.), Marton (Rácz D.) – Végh, Bernát. Edző: Rostás Károly.
Gólszerzők: László (2), Magyari, Lendvai, ill. Dálnaki, Szűcs (11-esből).
Kiállítva: Tóth M., ill. Mészáros.
A csoportrangadón megjárták a játékvezetőkkel a vendégek: megadtak két lesgólt a hazaiaknak, Bernát buktatásáért pedig nem ítéltek büntetőt...
Rostás Károly: – Amennyiben a szezonban nekünk fújtak volna így, most mi ünnepelhetnénk a bajnoki címet.
Jók: Abdel-Mazsid, Magyari, Buczkó, László, ill. Szűcs, Dálnaki, Keller.

Baja–Algyő 3–3 (1–1)

Baja, 100 néző. Vezette: Ketka.
Baja: Nuszpl – Viszmeg, Gyenei, Goretich G., Kollár – Hernády, László, Papp, Reitmann – Sziegl (Bánóczki), Gazsi. Játékos-edző: Goretich Gábor.
Algyő: Ábrahám – Retek, Szélpál A., Kothencz, Krucsó – Balogh (Katona), Gyimesi (Sípos), Vass, Daróczi – Pataki – Pálinkó. Edző: Bakai László.
Gólszerzők: Pataki, Kothencz (11-esből), Pálinkó, ill. Gazsi, László, Reitmann (11-esből).
Idegborzoló mérkőzésen háromszori vezetés után két pontot hagyott az Algyő Baján. A találkozó hajrájában kilenc perc alatt négy találat esett, a harmadik hazai gól a 92. percben büntetőből.
Lóczi István: – Elemi védelmi hibákat elkövetve még többszöri előnyből is képtelenség nyerni.
Jók: László, Reitmann, Gazsi, ill. Ábrahám, Krucsó, Pálinkó.

Csongrádi Tiszapart SE–Monor 3–4 (3–0)
Csongrád, 200 néző. Vezette: Szöllősi.
Csongrád: Tóth – Bánfi, Lovas, Forgó, Janiga – Keller, Szeri – Bagi, Lévai – Bárdosi, Bertók (Korom). Edző: Marko Milosevics.
Monor: Gilan – Kinder, Kajli, Blahó (Simon) – Magyar, Kerepeszki – Csikós, Csőke, Bokros B. (Cselőtei) – Szluka, Maka (Németh). Edző: Varga Károly.
Gólszerzők: Bárdosi, Bertók, Forgó, ill. Szluka (2 – mindkettőt 11-esből), Kerepeszki, Csőke.
Kiállítva: Janiga, Keller.
Az első félidőben remekül, gólerősen futballozott a Csongrád. Azonban hiába vezetett három góllal, a fordulás után fordított erős játékvezetői segítséggel a Monor.
Marko Milosevics: – Egy megnyert meccset vesztettünk el úgy, hogy a vendégek három tizenegyest is rúghattak egy félidő alatt...

További eredmények: Túrkeve–Mezőtúr 2–1, Újszász–Félegyháza 1–2, Szolnoki–Örkény 5–0, Szarvas–Gyula 2–5.

1. Cegléd 24 16 5 3 46 – 23 53
2. HFC 24 14 3 7 56 – 26 45
3. Örkény 24 14 3 7 30 – 26 45
4. Algyő 24 12 5 7 50 – 27 41
5. Kiskunfélegyháza 24 12 4 8 39 – 23 40
6. Monor 24 12 4 8 47 – 36 40
7. Szolnoki S. 24 12 4 8 46 – 36 40
8. Gyula 24 11 4 9 41 – 41 37