2017. 11. 21. kedd - Olivér 1°C | 8°C Még több cikk.

Labdarúgó NB III: idegenben voltak otthon

A labdarúgó NB III Alföld csoportjának második fordulójában az Algyő Gyulán három, míg a HFC Dabason gazdagodott egy ponttal. A nyitányhoz hasonlóan ismét gól és pont nélkül maradt a Tisza Volán.
Gyula–Algyő 1–2 (0–0)
Gyula, 200 néző. Vezette: Vörös.
Gyula: Harmann – Varga A., Bányai, Süli (Pribojszki), Bozsó – Valentényi, Nyúl (Kovács), Kondoros, Rostás (Laurinyecz) – Miklya, Czira. Edző: Dobi Róbert.
Algyő: Korom – Retek, Kothencz, Varga F. – Végh (Zámbori), Tóth L., Zakar (Krajczár), Krucsó – Balogh, Pálinkó, Tóth A. (Daróczi). Edző: Tóth Ákos.
Gólszerzők: Valentényi, ill. Pálinkó, Tóth A.
Már az első félidőben is fölényben játszott az Algyő, de ekkor még kimaradtak a helyzeteik. A fordulást követő gyors gólváltás után a három pont sorsát a 65. percben Tóth Attila 18 méteres lövése döntötte el.
Tóth Ákos: – Szerencsés góllal bár, de megérdemelt győzelmet arattunk.
Jók: Valentényi, Bozsó, ill. Pálinkó, Krucsó, Tóth A., Retek, Varga F.

Tisza Volán SC–Érd 0–1 (0–0)
Szeged, Felső Tisza-parti stadion, 200 néző. Vezette: Mihálik.
Tisza Volán SC: Dongó – Mészáros, Udvari, Grünwald, Barna – Mórocz, Török (Vágó) – Szilágyi, Beretka, Baji R. (Baji Sz.) – Kazi (Bárdosi). Edző: Buchholcz Gábor.
Érd: Szabó G. – Herczog, Horváth L., Jakab, Gál K. (Nagy G.) – Megyeri, Csák, Csizmadia, Flórián (Szőkési) – Kádár (Bóta), Sárdi. Edző: ifj. Novák Ferenc.
Gólszerző: Herczog.
A régi hagyományoknak, megfelelően újra kék-fekete szerelésben játszott a hazai csapat. Az első félidőben mindkét kapu előtt adódtak helyzetek, de ezek nem vezettek eredményre. A térfélcserét követően is nyíltsisakos játékot láthattak a nézők, amiből rosszul jött ki a szegedi együttes: a 79. percben gyors kontra végén a találkozó egyetlen gólját szerezve nyert a szerencsésebb Érd.
Buchholcz Gábor: – Ismét bebizonyosodott, gól nélkül nem lehet mérkőzést nyerni...
Jók: Mórocz, Baji R., Grünwald, ill. Szabó G., Jakab, Herczog, Horváth.

Dabas–HFC 2–2 (1–0)

Dabas, 300 néző. Vezette: Rácz B.
Dabas: Nagy Gy. – Gáspár B., Sápi, Vass Cs., Volenszki – Vágó A. (Kincses), Guczkó, Balázs T., Halgas – Gáspár Z., Teiringer. Edző: Keresztúri András.
HFC: Molnár T. – Szűcs, Antal, Huszár, Bakos Á. – Nagy A. (Sípos), Kis K., Varga M., Marton – Rácz D., Kökény. Edző: Rostás Károly.
Gólszerzők: Balázs T., Vass Cs., ill. Bakos Á., Kökény.
A Dabas nagy iramú kezdése meglepte a vásárhelyieket, és egy jól eltalált lövéssel a félidő derekán megérdemelten jutott vezetéshez. A fordulás után is próbálta a HFC-re erőltetni akaratát a Dabas, de balszerencsére „emberére" talált a vásárhelyi alakulatban, amely nagyon értékes ponttal gazdagodva térhetett haza.
Rostás Károly: – Gólratörő csapatok mérkőzésén igazságos döntetlen született.
Jók: Halgas, Sápi, Gáspár Z., Balázs T., ill. Antal, Huszár, Bakos Á., Rácz D.

További eredmények: Budafok–Orosháza 1–0, Szolnoki Spartacus–Kiskunfélegyháza 1–1, Kecskemét II.–Újbuda 6–0, Honvéd II.–Izsák 4–0, Jászapáti–Monor 0–1.

• 4. HFC 2008. augusztus 18. 11:56
    „HAJRÁ VÁSÁRHELY! ENNÉL LEJJEBB NE KERÜLNI A TABELLÁN!”
  • 3. Kovinorbi 2008. augusztus 18. 08:33
    „Hajrá SZEGED!
    CSAK ELŐRE!”
  • 2. ULTRAS SZEGED 1992 2008. augusztus 18. 07:50
    „Beszámoló + 5 db. kép a KÉK FEKETE HÉTVÉGÉRŐL A WEBOLDALUNKON!

• 1. FOCI 2008. augusztus 18. 07:40
    „A fiatal szegedieknek:dolgozzatok tovább,jó lesz ez,a szurkolók mellettetek állnak.
    Szeretett teljes tudosítás a Tisza Volán mérközéséről a "kék újságban" a szegedma.hu oldalon.

MINDÖRÖKKÉ SZEGED”

Sándorfalvi parádé Mindszenten

A megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokság 2008–2009-es idényének nyitófordulójában gólgazdag… Tovább olvasom