2017. 09. 24. vasárnap - Gellért, Mercédesz 12°C | 18°C Még több cikk.

Lékai tizesével: Pick Szeged-Kecskemét 31-24

Lékai Máté tíz gólja, Sulc hat találata és Mikler remek védései is kellettek a Pick Szeged győzelméhez. Jól játszott a csapat.

Pick Szeged-Kecskemét 31-24 (16-12)
Budapest Bank férfi kézilabdaliga. Szeged, 1200 néző. Vezette: Bonifert, Oláh.
Pick Szeged: MIKLER - Stranovsky 1, Butenko 1, Zubai 2, Herbert 1, SULC 6, TÖRŐ 5. Csere: Tatai (kapus), LÉKAI 10, Baláz 3, BAJORHEGYI 2, Teimel. Vezetőedző: Skaliczki László.
Kecskemét: Nagy L. - Vancsics, TÓTH E. 4, PETRO 5, Simon 3, BAJUSZ 5, Varsandán 4. Csere: Kiss O. (kapus), Temesvári, Gyuris 1, Csorba 2, Dobó. Vezetőedző: Avar György.

Skaliczki László vezetőedző: - Először is köszönet a közönségnek, mert önbizalmat adtak a csapatnak. Nem szabad elfelejteni, hogy edzőmeccseken elszenvedett vereségek nem jöttek jól a játékosoknak, éppen ezért volt nagy segítség a nézőktől a szurkolás. A lényeg a győzelem. Persze izgultak is a fiúk, de rengeget hibát vétettünk. A jobboldalunk gyenge volt, hogy miért, erre meg kell kapni a választ. Sulc, Lékai és Mikler játékval elégedett voltam, Törő a második félidőben javult fel. Az új szabály elég érdekes. Néha még beállósok sem tudták, hogy miért fújtak ellenünk a játékvezetők. Ezt szoknunk kell.

Magabiztosan, helyenként jó játékkal és jó egyéni teljesítményekkel nyerte első bajnokiját a Pick Szeged. Skaliczki László nevét zengi az újszegedi sportcsarnok.

Első mérkőzését játszotta az új Pick. Fotó: Schmidt Andrea (galéria)

60. perc: Herbert is kiveszi a részét a góllövésből, 31-24. Vastapsot kap a Pick az arénában. Dobót még kiállítják, más nem történik.

59. perc: Baláz indul be igazán 30-24.

58. perc: megint ő, 29-24.

57. perc: és rögtön ott a második is, kecskeméti időkérés 29-22. varsandán Tatai lábai alatt talál be 29-23.

56. perc:
jó az öreg a háznál: Bajusz ötödik góljával a legjobb vendégjátékos 27-22. Maros Baláz első szegedi gáljával 28-22.

55. perc: nem nagyon lérdekli, megszerzi 10. gólját is 27-21.

54. perc: Lékaira emberfogással vigyáz a Kecskemét.

53. perc: Petro talál be, majd megcsúszik és megsérül. Reméljük nem komoly 26-21. Sajnos súlyosnak tűnik, nem tudja folytatni.

52. perc: Simon szépet villant, 26-20.

51. perc: Tóth góljával 25-19, Lékaiéval 26-19.

50. perc: Bajorhegyi gólt lő, Simon kiáll 25-18. Most jöttem rá, kinézetre egy az egyben habuczki Tamás az új szegedi átlövő. Legalábbis messziről.

49. perc: Mikler a változatosság kedvéért most egy ziccert fog.

48. perc: Zubai remek passzát Törő tekeri be 24-17. Simon felel 24-18.

47. perc: Petro hetese jó, 23-17.

45. perc: Törő mestermunkája, csuklóból pörget nagy feje fölött a hálóba 23-16.

44. perc: Sulc átlövésből bosszulja meg, hogy bánották 22-16.

43. perc: Gyuris Patrik üti le Sulcot, egyből piros a jutalma, mehet zuhanyozni. Inkább a lelátóra ül.

42. perc: Lékai most hetest harcol ki, Sulc áll oda, de kihagyja.

40. perc: Törő hetesét nem tudja védeni Kiss Olivér 21-16.

39. perc: Bajorhegyit is másodszor küldik ki. Tatai áll be Petro hetesére: nem tud védeni, 20-16.

38. perc: természetesen Lékai 20-15.

37. perc: Tóth Edmond góljával 19-15, kis szegedi hullámvölgy.

36. perc: a vendégeknél Csorba talál be kétszer, kiköszörülve a csorbát. Ha-ha. 19-14.

35. perc: néhány eseményteeln perc után Bajusz áll ki, Stranovsky talál be 19-12.

32. perc: Zubai! Milyen gól! Estében a háta mögött, ezzel 18-12. Petro áll ki.

31. perc: hű, ezt a Lékai nevet meg kell jegyezni 17-12.

Visszafogottabb kezdés után remek játékkal rukkolt elő a Pick Szeged a nyitányon. Miklerről tudtuk hogy jó kapus, ma is remekel, kellett egy ilyen hálóőr Szegedre. Lékai megvillantotta tehetségét, Sulc pedig rutinját. Magabiztos az előny.

30. perc: Petro estében, szép. Mármint a lövés, nem a szlovák 15-12. Lékai hatodik gólja után zúg a "Máté, Máté" a nézőtéren, Bajusz kiáll két percre. Ez a szünet, 16-12.

29. perc: Bajorhegyi góljával 15-11. Pedig nem is ez a legfontosabb feladata...

A kép csalóka: Sulc nem került padlóra Bajuszék ellen.

28. perc: Sulc ötödször, 14-10. Bajusz negyedik találata, 14-11.

27. perc: elnézve a szegedi falat, se Petrot nem irigyeljük Herbert és bajorhegyi között, se a szegedieke Petro körül...

26. perc: megint Varsandán 13-10.

25. perc: szegedi labdaszerzés, Varsandán használja ki 12-9. Törő lövése be, Tóth Edmond 2 percre ki 13-9.

24. perc: Gyuris Patrik góllal mutatkozik be 12-8.

23. perc: Skaliczki mester behozza Strano helyett Teimelt, erre Sulc egy góllal jelez 11-7. Na végre: Törő is betalál, 12-7.

22. perc: Stranovsky ziccerét Nagy védi. Kár érte.

21. perc: Sulc csúszik méterekről egy elvesztett labdáért. Bár nincs meg, ez a mentalitás fontos.

20. perc: Törőnek nincs szerencséje, most a kapufát lövi ketté. Temesvári áll ki két percre. Sulc dinamikus mozdulatsor után lő gólt Nagynak, 10-7.

19. perc: Tóth Edmond érzett rá 9-7.

18. perc: Bajusz hetesét védi Mikler, ám egy labdavesztés után Tóth betalál. Zubai is, 9-6.

17. perc: Lékai kap ötös a csarnoktól ötödik gólja után, Avar időt kér 8-5. Zsinórban hatot dobott a Pick!

16. perc: Bajorhegyi is beszállt. Kemény legény, ki is küldik két percre. Ettől függetlenül remekel a szegedi védelem. Emberhátrányban Sulc villan 7-5.

Az egyike az eddigi öt Sulc-gólnak.

15. perc: először vezet a Szeged! Fero Sulc talál be 6-5.

14. perc: Baláz első lövését blokkolják.

13. perc: Lékai Lékai! Lékai! Lékai! 5-5.

12. perc: Lékai! Mit tud a labdával ez a srác. Pedig a legkisebb mez is lötyög rajta 4-5.

11. perc: Butenko kap az arcára, a bírók nem fütyülnek, a szegedi nézők annál inkább. Mikler remekül véd.

10. perc: Bajusz harmadik találata, 2-5. Lékai indul be 3-5.

9. perc: Skaliczki mester időt kér, megunta a góltalanságot. Jók voltak a tanácsok, Lékai szerzi meg első szegedi gólját 2-4.

8. perc: nem csak a Pick, a Kecskemét meze is új, mindkettő tetszetős.

7. perc: nem kedveljük Nagy Leventét, Törő lövésénél már vagy harmadik bravúrját mutatja be.

6. perc: Butenko lövését Nagy Levente védi, Petro növeli a vendégelőnyt 1-4.

5. perc: Lékai a pályán. Varsandán harcol ki egy hetest, Bajusz bedobja 1-3. Az egykori Pick-játékost nem fogja a kor.

4. perc: Simon góljára Butenko hatalmas bombával válaszol. Bajusz sem marad le 1-2.

3. perc: Mikler két védéssel mutatkozik be, Simon majd Varsandán kísérletét védi.

2. perc: Sulc lövését Nagy Levente védi.

1. perc: Stranovsky lop labdát, nem jó az első vendégtámadás.

Már a bemelegítésnél jó volt a hangulat.

17.59: a bemutatásnál a vendégek közül Bajusz és Avar edző kap nagy tapsot. Úgy tűnik, Vadkerti mégis vállalja a játékot, bal hüvelykujján rögzítőkötés van. Meglátjuk, mennyit játszik majd.

17.58: nincs teltház, úgy 1000-1200-an lehetnek a csarnokban. Jól sikerült a Pick dobosainak összeszoktató próbája, ilyen egységesek talán sosem voltak.

17.55: megújult csapathoz új himnusz illik. A Sugarloaf által előadott szám most először hangzik fel a sportcsarnokban. Szépen szól.

17.52: a kezőkörben Ambrus Diána és Olasz Anna, a Toyota T-Max SZUE úszói, akik a szingapúri ifjúsági olimpián sikeresen szerepeltek, mindketten döntőbe jutottak saját számukban, Dia negyedik lett 200 pillangón.

17.48: nincs ott a pályán a Pick három hiányzója, Katzirz, Vadkerti és Beocsanin, az ellenfélnél ugyanakkor ott pattogtat a sok exszegedi között az egykori kedvenc, Bajusz Sándor.

17.40: a szezon első hivatalos meccsét játssza 18 órától a Pick Szeged a Kecskemét ellen. A csapatok már a pályán melegítenek, a szurkolók is szállingóznak az újszegedi sportcsarnokba.

Ma 18 órakor útjára indul a labda a Budapest Bank férfi kézilabdaligában. A Pick Szeged együttese a nyitókörben a Kecskemét együttesét fogadja (a belépő 1500 Ft-ba kerül). A találkozó kezdődobását a Toyota-Tmax SZUE versenyzője, a szingapúri ifjúsági olimpián 200 méter pillangón negyedik Ambrus Diána végzi el.

A szegedi szurkolók is nagyon várják a kezdést – délelőtt a Tisza Volán-sportirodán, délután négy órától az újszegedi sportcsarnokban lehet átvenni a bérleteket –, a bajnoki rajtot, hiszen alapos változáson ment át a csapat. Tíz kézilabdás távozott, kilenc pedig érkezett. Nagyon fiatal lett az elmúlt szezon ezüstérmese, a 19 fős keret – Kupcsik Bálint is hozzá tartozik, jelenleg azonban térdműtéte után a rehabilitációt végzi – átlagéletkora 24,5 év.

Skaliczki László vezetőedző kemény fába vágta a fejszéjét, az 1996-ban a Pick Szegeddel bajnoki címet szerző tréner éppen ezért nem is kímélte a felkészülés alatt a csapatot. Az NB I-es együttesek közül a leghamarabb látott munkához, és egy kőkemény alapozást iktatott be a programba. Kilenc edzőmeccset játszott a Pick, ebből hármat megnyert, egyszer döntetlent játszott, míg ötször vereséget szenvedett. Mivel a felkészülés közepén voltak ezek a meccsek, és erős ellenfelekkel – BL-ben induló csapatok voltak közöttük – csapott össze a Szeged, messzemenő következtetéseket ezekből nem szabad levonni.

A Pick Szeged férfi kézilabdacsapata. Felső sor, balról: Maros Baláz, Kupcsik Bálint, Bajorhegyi Ádám, Dusan Beocsanin, Katzirz Dávid, Maxim Butenko, Frantisek Sulc. Középső sor: Skaliczki László (vez
A Pick Szeged férfi kézilabdacsapata. Felső sor, balról: Maros Baláz, Kupcsik Bálint, Bajorhegyi Ádám, Dusan Beocsanin, Katzirz Dávid, Maxim Butenko, Frantisek Sulc. Középső sor: Skaliczki László (vezetőedző), Porobic Haris (kapusedző), Grünfelder Péter, Herbert Gábor, Zubai Szabolcs, Lékai Máté, Törő Szabolcs, Süli László (masszázsterapeuta), Pióker Sándor (gyúró). Első sor: Vadkerti Attila, Tomás Stranovsky, Tatai Péter, Tóth Mihály, Mikler Roland, Nagy Norbert, Teimel Róbert.   Fotó: Veréb Simon

Egy biztos: kemény idény vár az átalakult, új útra lépett Pick Szegedre. A Veszprém továbbra is klasszis csapat, a Tatabánya megerősödött, így nagy csata várható a dobogós helyekért.

Érkezők, távozók

Érkezett:
Bajorhegyi Ádám (Mezőkövesd), Dusan Beocsanin (szerb, Partizan Beograd – Szerbia), Mikler Roland (Dunaferr), Frantisek Sulc (szlovák, Düsseldorf – Németország), Tatai Péter (Dunkerque – Franciaország), Törő Szabolcs (Arrate – Spanyolország), Maros Baláz (szlovák, Kassa – Szlovákia), Maxim Butenko (moldáv, Pölva Serviti – Észtország), Lékai Máté (PLER).

Távozott: Danijel Andjelkovics (szerb, Toulouse – Franciaország), Lele Ákos (Tatabánya), Dragan Marjanac (szerb, Toledo – Spanyolország), Krivokapics Milorad (Koper – Szlovénia), Petar Nenadics (szerb, Tvis Holstebro – Dánia), Vladimir Oszmajics (montenegrói, Koper – Szlovénia), Simon Bence (Kecskemét – kölcsönbe), Liszkai Szilveszter (MKB Veszprém – kölcsönből vissza), Vancsics János (Kecskemét – kölcsönbe), Luka Zvizej (szlovén, Celje – Szlovénia)

Katzirz Dávid a kapitány
Kézilabda NB I

A 2010/2011-es bajnoki szezonban 12 magyar csapat (MKB Veszprém, Pick Szeged, Tatabánya, Dunaferr, Csurgó, Mezőkövesd, PLER, Orosháza, Pécs, Kecskemét, FTC, Balatonfüred) mellett a szlovák Tatran Presov is szerepel a Barátság-kupában. Az eperjesiek ellen elért eredmények azonban nem számítanak bele a magyar bajnokságba.

A nyáron új kapitányt választott a csapat. A tréner, Skaliczki László és a keret választása nem másra esett, mint a közönség egyik legnagyobb kedvencére, Katzirz Dávidra (képünkön). A magyar válogatott balátlövő Danijel Andjlekovics utódja lett, aki az előző szezonban volt kapitánya a kétszeres magyar bajnok csapatnak.

Katzirz elmondta, hogy eddig könnyen ment a kapitánykodás, mert remek közösséget alkot a Pick Szeged. A nyári felkészülés alatt összerázódott a társaság. Katzirz helyettese a szintén válogatott balszélső, Vadkerti Attila.

A Pick Szeged meccsei

Szeptember 1. (szerda), 18 óra: Pick–Kecskemét. Szeptember 10. (péntek), 18: Balatonfüred–Pick. Szeptember 15. (szerda), 18: Pick–Dunaferr. Szeptember 18. (szombat), 18: Tatran Presov–Pick. Szeptember 22. (szerda), 18: Pick–Orosháza. Október 6. (szerda), 18: Csurgó–Pick. Október 13. (szerda), 18: Pick–Tatabánya. Október 23. (szombat), 18: Mezőkövesd–Pick. November 6. (szombat), 17: Pick–MKB Veszprém. November 10. (szerda), 18: FTC–Pick. November 13. (szombat), 18: PLER–Pick. November 17. (szerda), 18: Pick–Pécs. December 1. (szerda), 18: Kecskemét–Pick. December 11. (szombat), 17: Pick–Balatonfüred. December 17. (péntek), 18: Dunaferr–Pick. 2011. február 5. (szombat), 17: Pick–Tatran Presov. Február 12. (szombat), 18: Orosháza–Pick. Február 23. (szerda), 18: Pick–Csurgó. Március 16. (szerda), 18: Pick–Mezőkövesd. Március 19. (szombat): MKB Veszprém–Pick. Március 26. (szombat), 17: Pick–PLER. Április 1. (péntek), 18: Pécs–Pick. Április 9. (szombat), 17: Pick–FTC.

• 17. Ellenzéki 2010. szeptember 02. 11:50
    „Tavaszra összeállhat egy igazán jó csapat a fiatalokból!
    A tegnapi meccsen kirívó volt a Bajusz bunkó unintelligens "játéka", kitört belőle a többszörösen bunkó szerb stílus!
    Írom ezt még akkor is ha valaha Szegeden kézilabdázott!
    Na ezért a stílusáért utálják Veszprémben!”
  • 16. frakk 2010. szeptember 02. 07:33
    „Unkown! Örülök, hogy Píck drukker is vagy, és a gondolataid tökéletesen ok.
    Vissza térve tegnapi Pick meccsre, tetszett, különösen Lékai laza dobó technikája. Jók voltak a kapusok is Tatai is, annak ellenére is , h most kevesebb lehetőséget kapott.
    Amit negatívumként mindenképp le kell írnom a sok labda átadási hiba, Profi csapat ellen ez nagyon súlyos vétség lesz. A jobb szélsők munkája dobó technikája katasztrofális szerintem. Sztanowszky látszik nagyon igyekszik, de sajnos teljesen rossz a technikája. Valami mást kell kigondolni, és a dobó repertoárt szélesíteni, mert ez a durr bele a kapusba nem vezet sehová. Meg kellene néznie egy két videót más klasszis szélsők játékáról és azt nagyon gyorsan betanulni !! Vagy a "Zundert" alkalmazni? Egyenlőre nagyon gyenge, de az akarás látszik a srácon nagyon.
    Hajrá Pick”
  • 15. unknown 2010. szeptember 02. 04:01
    „Jó lesz ez. A kezdő győzelem megerősítette a csapat önbizalmát. A következő mérkőzésen biztos több néző lesz, itt lesznek már az iskolák tanulói, hallgatói is.
    "...Néha még beállósok sem tudták, hogy miért fújtak ellenünk a játékvezetők. ..." Erről beugrott nekem egy régi kép még az 1970-es évek közepéről. A Volán beállósa Szabó "sonka" beállóból úgy dobott gólt a Vasasnak a 21:20-ra megnyert meccsen, hogy a kapunak háttal állva jobbra akart befordulni - a védőtől nem ment. Balra akart befordulni - a védőtől megint nem ment. Erre lehajolt, s a saját két lába között dobta a labdát a kapuba. Gól lett. Természetesen tombolt a dugig telt akkori kisebb csarnok. Annyi néző volt, hogy még a kijáróknál állók is alig láttak be a terembe.”
  • 14. Gollam 2010. szeptember 01. 20:20
    „Lacas!
    Azért ne feledjük a bajnoki cím előtt volt egy Veszprémben kiharcolt KUPAGYŐZELEM is! Igaz ez már nagyjából az Újvárosban csúcsra ért társaság volt. Akkor még nem voltak "klasszisok", de ellentétben az elmúlt évekkel, ŐK nagyon akarták a sikert!
    Szép? is, nagy is az újjá lett csarnok, de igazán kéz-láb remegtető hangulatot mégis inkább a régi, "kis" csarnokban volt.
    Akkor volt CSAPATUNK, remélem Skala mester keze alatt megint lesz!!!
    (Bajusz Sanyi azért csak dobott 5-öt....”
  • 13. Lacas 2010. szeptember 01. 18:51
    „A Skalicki féle bajnokcsapat,a Kovács Péter csapata és a második bajnokcsapat volt a legnagyobb.De tulajdonképpen az első és második bajnoki cimig volt igazán klasszis a Szeged.Voltak egyéniségek,legendás védekezés,fantasztikus meccsek.Tömegnyomor a meccseken,robbant a csarnok.....A viág legjobbjai ellen esélyesként léptek pályára.A nézők ezért mentek ki a meccsre,nem az általad felsorolt érvek miatt.Most meg izgulni kell egy Kecskemétnél is? Ugyan! Egyénileg biztosan nagyon jók és tehetségesek.De én a mutatott teljesitményt és az eredményeket nézem.A jegyet is csak akkor veszem meg”
  • 12. Atipapa 2010. szeptember 01. 18:49
    „Húú 1-4-nél elkezdtem aggódni, de Skala időkérése után elkezdtek végre játszani a srácok...
    Gyerünk fiúk! A végén lehet 6-8 gólos győzelem.. (írom ezt félidőben) :)”
  • 11. Lacas 2010. szeptember 01. 18:40
    „3. Köszönöm a terjedelmes felvilágositást.Én az eredményeket nézem,nem azt,hogy ki hol játszott meg mik a vélemények róla.A pénzkeret is tudtommal egyre szűkösebb,igy nem tudnék én sem Karabaticokat venni.Régen nagy drukker voltam én is,meccsekre is jártam ki.Izgulni csak a Veszprém ellen,idegenben a Dunaferr ellen és a nemzetközi kupában kellett.Az ilyen Kecskemét meg egyéb csapatok ellen csak mazsolázni ment ki a néző és szinte elvárás volt a közte tiz nézőszórakoztató örömjátékkal.Abban igazad van,hogy a mostani keretet nem tanulmányoztam át eléggé,de az utóbbi idényekből indultam ki.A mostani felkészülési meccsek sem sikerültek igazán jól.Lehet az összeszokottság hiányára fogni persze.De a lényeg,a gyengülés szerintem nem vitás.De őszintén remélem,hogy én fogok tévedni és neked lesz igazad.Egyébként kifelejtettem még Vadkertit az "értékek" közül.A többieknek még bizonyitaniuk kell előttem.És szerintem kapusposzton is elég gyenge a csapat.Üdv!”
  • 10. ashmore 2010. szeptember 01. 17:25
    „MG77!
    Részben igazad van, de azért egy-két játékosnál szerintem túlzásba esel!”
  • 9. lilongwe 2010. szeptember 01. 17:02
    „frakk...
    Nem kell 34-et lőni, elég eggyel többet lőni az ellenfélnél...minden egyes meccsen ;-)”
  • 8. frakk 2010. szeptember 01. 15:53
    „Hajrá Pick. Középen fel a kezeket fiúk és tömörülni. Kapusoknak résen lenni.
    Szélsőknek ideje lenne a zunderezést is megtanulni, nem csak a kiismerhető durr telibét.
    Nem lesz gond. Legalább 34-t kell lőni !!!”

• 3. MG77 2010. szeptember 01. 10:27
    „Lacas a szakértelmed káprázatba ejtő. A kézilabdában való naprakészséged még inkább. Puszta kíváncsiságból kérdezném voltál egyáltalán egy felkészülési meccsen, megnézni a fiúkat??? Vagy csak úgy találomra büfizel be ilyen aranyköpéseket??? De akkor vázolnám neked a csapatunkat elfogultság nélkül.
    1. Az általad említett edző.
    2. Dávid neked még ő is elfogadható.
    3. Sulc aki a Bundásból jött és a Szlovák nemzeti válogatott legmeghatározóbb embere. Aki a mi becses válogatottunkat szarrá lőtte. De biztosan neked van igazad ő egy gyenge játékos Dunaffer szint:)
    4. Tomas aki már az előző szezonban Dragan alatt mutatta milyen kemény és hatékony játékos. Mellesleg ő is Szlovák válogatott és meghatározó:).
    4. Dusan még a Veszprém és a Löwen is megakarta szerezni. Lemgot, Tatabányát rendesen meg is szórta. De tényleg ő is 0.
    5. Lékai szintén a Veszprém meg akarta szerezni. Félelmetesen gyors, ügyes, rafinált, pimasz és már válogatott is. De ő is 0.
    6. Körte a bajnok csapat tagja volt nem kis szereppel, számtalan labdalopással de ez is semmi tudom.
    7. Törő spanyol bajnokságban ontotta a gólokat de tudom egy Spanyol bajnokság semmi ehez képest itt biztos nem megy majd neki. Ja persze válogatott.
    8. Hörbi aki Dragan alatt és most is megmutatta, hogy van még benne és jól védekezik.
    9. Van Balaz (akiről még Skala is nyilatkozta, hogy hihetetlen finom a keze) Maxim (akinek szintén jó és erős célzókája van és manapság már szép számmal lövi a gólokat. Igaz a Zagrabnak 4 gólt azt te is meglőtted volna. A románoknak meg a 8-at azt főleg. Az akarata meg olyan mint két másik játékosé együtt véve.) Zubai (aki Dragan alatt villogott hirtelen "megtanult játszani") Ádám( Pár hónap alatt Skala annyit csiszolt, hogy már látszik rajta, hogy a védelem nagyon fontos alakja lesz. Mellesleg elég jó kis löketeket tud elsuhintani test mellől levegőből akárhonnan) És a fiatalok neki úgy gondolom az edzés a legfontosabb most a felnőttekkel

De igazad van tényleg nem érnek semmit. Azt is tudom, hogy te Karabatic féle szupertehetségeket tudtál volna igazolni. Igaz, hogy ilyen játékosból 10 évente van egy de te 16-ot találtál volna minden posztra.

Komolyan engem nem zavar az se ha Tatabányaiak azt mondják 2.-ak lesznek. Mert nekik ez az álmuk. De azt utálom és felbosszant, mikor valakinek gőze nincs az egészről csak jön és vakon bele röffent, böffent a dolgokba. NO COMMENT.........
    Hajrááá PICK SZEGED!!!”
  • 2. unknown 2010. szeptember 01. 09:53
    „1. Lacas hozzászólását folytatva éppen ezért nem szabad "elrohanni" ezt az első meccset, elsősorban a jól felálló védekezés a fontos. Egy adok-kapok játék még nagy feladat lenne ennek az új, még össze nem szokott csapatnak.”
  • 1. Lacas 2010. szeptember 01. 09:45
    „Itt aki ér valamit az az edző plusz még Katzirz.Egy Dunaferr szintű középcsapattá leépitett csapattól ne várjanak csodát”

Mario, David, Zlatan: vándorló gólvágók

Bár még szivárognak a hírek, a futballisták nemzetközi átigazolási időszaka tegnap véget ért. A nyár… Tovább olvasom