2016. 12. 10. szombat - Judit 0°C | 9°C

Magabiztos győzelmet aratott a Bodrogi Bau

Hazai medencében a Bodrogi Bau Szentes együttese 10-8-ra legyőzte az Újpestet a férfi vízilabda OB I 9–13. helyért rendezett rájátszásában.
Magabiztosan győzte le az Újpest együttesét a Bodrogi Bau Szentesi VK férfi vízilabdacsapata az OB I 9–13. helyéért megrendezett rájátszásában. Tóth László csapata Németh Dániel góljával szerzett vezetést a meccsen, ám a sereghajtó vendégek ekkor még egyenlítettek, és egészen a harmadik negyedik tartották az 1–2 gólos különbséget. 5–4 után három hazai találat született, majd 10–5-re is elhúztak Turzaiék, a lila-fehéreknek pedig csak arra maradt erejük, hogy a hajrában kozmetikázzák az eredményt.

Tóth László: – A sok fiatallal felálló csapatom érvényesített a papírformát az újpestiek ellen.

Bodrogi Bau Szentesi VK–Újpest 10–8 (3–1, 1–2, 5–2, 1–3)
Vodafone férfi vízilabda OB I, rájátszás a 9–13. helyért. Szentes, ligeti uszoda, 300 néző. Vezette: Molnár T., Madarasi.
Bodrogi Bau Szentesi VK: Horváth T. – Araczki, NÉMETH D. 2, Balogh Z., Szabó L. 1, SZABÓ Z. 2, Éles. Csere: Gál (kapus), Rácz 1, Nacsev 1, Turzai 2, NAGY M., Beleon B. 1. Edző: Tóth László.
Újpest: Szenes – Vrezgó, Papp G. 2, Bakó 1, Rostás, RÉKÁSI 2, Balczer 1. Csere: Markó 1, Váradi, Osváth, Blank 1. Edző: Molnár Ákos.

Risztov második lett a cancúni hosszútávúszó vk-n

Risztov Éva kitűnő hajrájának köszönhetően második helyen végzett a Cancúnban rendezett… Tovább olvasom