2017. 06. 22. csütörtök - Paulina 18°C | 33°C Még több cikk.

Magyar fejese három pontot ért a Makónak

A labdarúgó NB II keleti csoportjában a Makó megérdemelten nyert Jászapátiban.
Az első félidőben jóval többet birtokolta a labdát a Makó, a védelem jól zárt, a középpályások rengeteg labdát szereztek, sőt még a támadások segítésére is maradt energiájuk. A mezőnyfölény helyzetek kialakításában is megmutatkozott.

A szünet után nem sokkal megtört a jég, már ami a makói gólhelyzetek elpuskázását illeti. Egy szemrevaló támadás végén Kis K. mintaszerű beadását Magyar bólintotta a kapuba. A gól után ahogy az várható volt, a házigazdák nagyobb erőket mozgósítottak az egyenlítés érdekében, de a meddő mezőnyfölény nem párosult helyzetek kialakításával. Mindent elmond a Jászapáti támadójátékáról, hogy Czirbusnak nem tudtunk osztályzatot adni... Ha az utolsó passzoknál pontosabbak a vendégek, nagyobb különbséggel is nyerhettek volna. De ez azért annyira nem izgatta a zöld-sárgákat, a három pont begyűjtése volt a lényeg, az pedig belekerült a „zsákba".

Takács Zoltán: – Kellett már ez az idegenbeli siker, amelyet magabiztos játékkal értünk el.

További eredmények: Budafok–Orosháza 1–1, Kazincbarcika–Kecskemét 1–2, Bőcs–Szolnok 0–1, Ferencváros–Tuzsér 7–1, Békéscsaba–Nyíregyháza 0–1, Jászberény–Karcag 0–2, Baktalórántháza–Vecsés 2–0.

Jászapáti–Makó FC 0–1 (0–0)
NB II-es labdarúgó-mérkőzés. Jászapáti, 300 néző. Vezette: Varga L. (Beidek, Kiss Z.).
Jászapáti: Tajti – Murina, Kiskapusi, Kaszás, Ragó – Mosonyi, Debre-
czeni, Kotula, Somodi – Vígh, Horváth P. Edző: Szabó András.
Makó: Czirbus 0 – Szaveljev 5, Mórocz 6, Bakos Á. 6 – Magyar 6, Kis K. 5 – Csamangó 6, Zakar 6, Fülöp 6 – Kulacsik 5, Hadár 5. Edző: Takács Zoltán.
Gólszerző: Magyar a 48. percben.
Csere: Debreczeni helyett Kósa és Hadár h. Bány T. (5) a szünetben, Murina h. Kerekes az 57., Ragó h. Újfalusi a 65., Kulacsik h. Árva (–) a 82., Fülöp h. Bakos T. (–) a 91. percben.
Sárga lap: Mórocz a 27., Kósa az 56. percben.

Beton: nem lehet gond

Ma és holnap rendezik a férfi vízilabda Magyar Kupa csoportmeccseit. A megyei csapatok közül a… Tovább olvasom