2017. 02. 26. vasárnap - Edina -3°C | 10°C Még több cikk.

Magyar kupa: kialakult az elődöntő

A SZEGEDma.hu labdarúgó magyar kupa megyei selejtezője elérkezett a negyeddöntőkhöz.

Ma négy mérkőzésen derült ki, mely csapatok jutottak az elődöntőbe. Két összecsapáson egy-egy gól döntött a vendégek javára, hiszen a Tisza Volán és a Tiszasziget is 1–0-ra nyert az SZVSE, illetve a Deszk otthonában. A Csanádpalota simán győzött Bordányban, míg Sándorfalván 3–3-s végeredmény után 11-esek döntöttek az NB III-ban szerepelt Mórahalom javára.

A folytatás hamar érkezik, hiszen pénteken már az elődöntőket, jövő szerdán a helyosztókat rendezik.

Eredmények, negyeddöntők: Sándorfalva–Mórahalom 3–3, 11-esekkel: 3:4, Bordány–Csanádpalota 0–3, Deszk–Tiszasziget 0–1, Szegedi VSE–Tisza Volán 0–1.

Az elődöntő párosítása (június 7., péntek, 17 óra): Tiszasziget–Mórahalom, Csanádpalota–Tisza Volán.