2017. 03. 29. szerda - Auguszta 4°C | 21°C Még több cikk.

Magyar kupa: Semjénházára utazik a SZEOL

Hétfőn kisorsolták a 2014-2015-ös labdarúgó magyar kupa 1. fordulójának párosítását.
A kupa lebonyolítása változott az előző években megszokotthoz képest, ezúttal már az 1. körben bekapcsolódnak a sorozatba az NB I-es és NB II-es csapatok. Az augusztus első hetében rendezendő első fordulóban a felsőházban szereplő 128 együttes 64 párt alkot, a párharcok egy mérkőzésen dőlnek el (döntetlen esetén 2x15 perc hosszabbítás következik, majd tizenegyesekkel dől el a továbbjutás). Az első két fordulóban élvonalbeli csapatok nem játszhatnak egymás ellen, minden esetben az alacsonyabb osztályú együttesek lesznek a pályaválasztók.

A megyei érintettségű párosítások:
Tatabánya-Szeged 2011-Grosics Akadémia
Semjénháza-SZEOL SC
Mórahalom VSE-Maglód

Gyorsasági roncsderbi Kiszomboron

Kiszombor határában rendezték meg a hétvégén az országos gyorsasági roncsderbi negyedik fordulóját. Tovább olvasom