2017. 09. 22. péntek - Móric 11°C | 18°C Még több cikk.

Makó–Kecskemét II. 1–1 (0–1)

Makó - Sokáig úgy tűnt, az idényben először pont nélkül marad a Makó a labdarúgó NB III-ban, ám a hajrában egy szerencsés megmozdulás mégis döntetlenhez segítette Bány Tamás együttesét.
Éppen a játékos-edző volt az, aki 0–1-nél a 93. percben egy hatalmas bedobásból a kapu elé juttatta a labdát. A beadásszerű megmozdulásra érkezett a vendégek kapusa, Márton, valamint a hazaiak belső védője, Varga Cs. is. A küzdelem vége az lett, hogy az egyesek szerint a makói által támadott hálóőr kezéről a kapu felé pattant a labda, amely a Bács-Kiskun megyeiek szerint nem, a partjelző szerint viszont teljesen áthaladt a gólvonalon. A Kecskemét II. eldönthette volna a meccset, ám nem tette, és ezt a lelkes Makó egy pontot megmentve kihasználta.

Bány Tamás: – Az első félidei játékunk alapján nem gondoltam, hogy sikerül ikszre hozni ezt a meccset. De hála istennek sokat javult a szünet után a játékunk, és úgy érzem, megérdemelt a döntetlen.

További eredmények: Gyula–Nagykőrös 6–0, Monor–Dunaharaszti 0–0, Üllő–Vecsés 2–5, Dabas–Tököl 2–3. A Mórahalom–Soroksár mérkőzést elhalasztották.

Makó, Erdei Ferenc téri sporttelep, 100 néző. Vezette: Budai.
Makó: Czirbus 7 – Kulacsik 6, Varga Cs. 6, Rakonczai 6, Horváth G. 5 – Tóth T. 5 (Bány, 75.), Siket 6, Puskás Cs. 6, Bakos Á. 5 (Horváth K., 65.), Tóth A. 5 (Bakos T., 46., 6) – Kohajda 5. Játékos-edző: Bány Tamás.
Kecskemét II.: Marton – Kalapács, Sztehlik, Szántó, István – Nagy P., Nagy D., Bertus, Joszeliani (Maszlag, 76.) – Kalmár (Bozsóki, 81.), Gréczi. Edző: Kemenes György.
Gólszerzők: Marton (93., öngól), ill. Kalmár (19.).

Szomorú hétvége

Nyírbátor, Budaörs - Pontért utazott, végül vereséget szenvedett a Floratom asztaliteniszcsapata… Tovább olvasom